Премини към съдържанието
Georgi-Dimov

Лицензиране на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте,

за първи път поствам във форума и от темите, които прочетох преди да създада нова, не успях да намеря подобна на моя проблем. А той е следният - преди време ми се наложи да сменя хард-диска на лаптопа ми, който беше с оригинален Windows. След като ми връчиха новия диск се заех да изтегля нова операционна система и я активирах с ключа от лепенката на дъното на машината. Е да, обаче вместо Professional 64bita, съм изтеглил Home Premium 32bita (без коментар:) Изкарах известно време така, но вече ми писна и питането ми е дали ако направя преинсталация на Windows-a и сложа Professionala, ще мога да го активирам него. Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, аз така и така съм се настроил да пробвам, но нали е винаги по-добре да се пита първо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да поиска да го активираш по телефона. Понеже Българския отдел не ми харесва аз ги активирам в UK & US

Редактирано от andrianivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да поиска да го активираш по телефона. Понеже Българския отдел не ми харесва аз ги активирам в UK & US

Ще ти поиска по телефон ако ти му кажеш.Като си избереш активация по интернет как ще ти поиска телефон ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти поиска по телефон ако ти му кажеш.Като си избереш активация по интернет как ще ти поиска телефон ?

Много често поисква без да му посочваш. Това означава че преминаваш на следващо ниво на проверка и активация Гледай да ти върнат код след това като издектуваш твоя , а ако не го направят има 2 опции

1 Означава че копието ти е нелигитимно и разговора приключва

2 Ще те прехвърлят към по горно ниво за проверка и активация с жив оператор.

- Така че не спори с хора които знаят повече от теб отностно политиката на Майкрософт Аз лично имам сертификат за Обемно лицензиране от Майкрософт

Редактирано от andrianivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много често поисква без да му посочваш. Това означава че преминаваш на следващо ниво на проверка и активация Гледай да ти върнат код след това като издектуваш твоя , а ако не го направят има 2 опции

1 Означава че копието ти е нелигитимно и разговора приключва

2 Ще те прехвърлят към по горно ниво за проверка и активация с жив оператор.

- Така че не спори с хора които знаят повече от теб отностно политиката на Майкрософт Аз лично имам сертификат за Обемно лицензиране от Майкрософт

Със сертификат или не, явно неправиш нещата както трябва :) . Да възможно е да ти поиска активация през телефон,но при условие че ни си си инсталирал драйверите на лан картата и няма начин активацията да стане през интернет ;) . Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сертификат или не, явно неправиш нещата както трябва :) . Да възможно е да ти поиска активация през телефон,но при условие че ни си си инсталирал драйверите на лан картата и няма начин активацията да стане през интернет ;) . Поздрави.

В много голяма грешка си По добре спри да пишеш защото даваш грешна информация. Карай си Windows a с активаторите от Zamunda и не влизай във води където не ти е работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В много голяма грешка си По добре спри да пишеш защото даваш грешна информация. Карай си Windows a с активаторите от Zamunda и не влизай във води където не ти е работата

И това трябваше да ме уплаши ли? А ти как разбра че съм с Уиндоус от Замунда ? Може би имаш и сертификат за медиум ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже, къде трябва да въведа ръчно ключа на Уиндоус 7, за да го активирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.