Премини към съдържанието
Мишо

Link: Превод на ZSoft Uninstaller

Препоръчан отговор

За Uninstaller

Uninstaller е алтернативна версия на Add/Remove Programs функцията в Контролния панел, но разполага с търсачка и с много удобни инструменти и разбира се е безплатна! Можете да изтеглите версия 2.3 от ТУК!

Българският езиков пакет за Uninstaller

За да бъде достъпна до повече хора, направих българска версия. Тя е приспособена за последната версия (2.3), като е преведен абсолютно всичкия текст! Наслаждавайте се!!!

Ще ви помоля да поствате по някое мнение за програмата и превода при всеки download, за да мога да разбера има ли смисъл от положения труд, използва ли го някой... Мерси предварително!

PS: Някои от надписите са на латиница, защото на тези места кирилицата излиза на маймуни!

screen8sv.th.jpg

Download:

<сървър 1> <сървър 2>

Редактирано от Мишо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е преведена добре.Благодаря за което!! :) Имам някои забележки,като например надписите на латиница,но като цяло е много добре.И програмката не е лоша!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата е преведена добре.Благодаря за което!! :ph34r: Имам някои забележки,като например надписите на латиница,но като цяло е много добре.И програмката не е лоша!!

Някои от надписите са на латиница, защото на тези места кирилицата излиза на маймуни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За превода добре. Приемете моите огромни благодарности за положения труд да се преведе всеки софтуер на български. А сега за самата програма. Искам да питам с какво е интересна тази програма. Досега съм деинсталирал програми и игри както с вградената функция на Windows, така и с програми като тая, RegCleanr, Your Uninstaller! 2006 и още 1-2 дето вече не ги помня. Всичките се хвалят, че деинсталират всичко и не остават никакви следи след тях. Даже Your Uninstaller! 2006 прави това в 3 стъпки, като първата е използването на собствения деинсталатор на програмата и после втората чисти нещо което не го знам какво е и третата търси и чисти регистрите. Хубаво ама пак не ги чистят. Доказателство за това е че имам игра с един подводници. Когато и мине срока не иска да тръгва. Почиствам компа с всичко изброено досега, но няма резултат. След повторна инсталация не тръгва, защото все някъде е останало нещо. Е питам сега какъв е смисъла от тези програми след като няма ефект от тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За превода добре. Приемете моите огромни благодарности за положения труд да се преведе всеки софтуер на български. А сега за самата програма. Искам да питам с какво е интересна тази програма. Досега съм деинсталирал програми и игри както с вградената функция на Windows, така и с програми като тая, RegCleanr, Your Uninstaller! 2006 и още 1-2 дето вече не ги помня. Всичките се хвалят, че деинсталират всичко и не остават никакви следи след тях. Даже Your Uninstaller! 2006 прави това в 3 стъпки, като първата е използването на собствения деинсталатор на програмата и после втората чисти нещо което не го знам какво е и третата търси и чисти регистрите. Хубаво ама пак не ги чистят. Доказателство за това е че имам игра с един подводници. Когато и мине срока не иска да тръгва. Почиствам компа с всичко изброено досега, но няма резултат. След повторна инсталация не тръгва, защото все някъде е останало нещо. Е питам сега какъв е смисъла от тези програми след като няма ефект от тях?

Еми тая игра е 1 на 100 да речем,ако в тоя случай не чисти,в другите 99 ще почисти почти всичко.

Естествено,че не може да изчисти всички ключове,защото повечето програми асоциират ключовете с името на програмата,която дейнсталират и заради това се получват и някои не добри резултати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.