Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Моля някой да ми помогне да преведа една тема wordpress -  на наглйски ми излизат не много неща, но е дразнещо. Благодаря предварително! :)

Моля някой да ми помогне да преведа една тема wordpress -  на наглйски ми излизат не много неща, но е дразнещо. Благодаря предварително! :)

Темата е advanced newspaper

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой ще бъде този самарянин, че да се бръкне за платена тема и после да ви я сдъвче безплатно. Хайде мислете малко! Майката му е PHP и CSS на базово ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой ще бъде този самарянин, че да се бръкне за платена тема и после да ви я сдъвче безплатно. Хайде мислете малко! Майката му е PHP и CSS на базово ниво.

Темата съм я закупил аз... ще я предоставя безплатно на този който ми я преведе. Дори бих могъл да му платя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ako това уточнение бе вмъкнато в първия ви отговор, аз нямаше да репликирам. Тогава бях реших да ви помогна и като видях, че темата е платена си помислих за умствения ви багаж.

Ако до петък никой не се отзове на молбата ви, ще се опитам да ви помогна. Задръжте си парите и ги похарчете за нещо разумно, на мен определено не ми трябват.

поздрави

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що Joomla не върши ли работа ?

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Joomla и Wordpress са две различни неща...

Аз си мислих,че са CMS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислих,че са CMS.

Да, CMS, но две различни такива. Пример: Windows и Linux не са ли едно и също? Да, и двете са операционни системи... Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ako това уточнение бе вмъкнато в първия ви отговор, аз нямаше да репликирам. Тогава бях реших да ви помогна и като видях, че темата е платена си помислих за умствения ви багаж.

Ако до петък никой не се отзове на молбата ви, ще се опитам да ви помогна. Задръжте си парите и ги похарчете за нещо разумно, на мен определено не ми трябват.

поздрави

Ще се радвам да ми помогнете, ще ви потърся тук петък или събота...или ако оставите друг начин да се свържа с вас.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако още не си се справил мога да ти го преведа за 10-15 лв примерно :D Ако не ти се дават мога да ти кажа как да си го преведеш и ако има плугини за превеждане също и тях. Пиши на legalizebulgaria@gmail.com

Редактирано от Nikolai Boev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е advanced newspaper

Я да видим крайния резултат на тоя сайт, пусни го тука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.