Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали мога да си сложа Nvidia Geforce 7300 GT и има ли смисъл ,ще подобри ли производителноста на компютъра (тоест вграденото ми видео (в подписа) и това да работят заедно ) .Nvidia-та е по-слаба ще пречи ли на производителноста.Имам опция dual graphics (пише го на дъното  ) : D .Ако е възможно и ще подобри производителноста и ще вдигне FPS-то ,има ли някакъв специален начин по който се прави или само се ръга видеото свързваш монитора към него и инсталваш драйвърите? Благодаря ви предварително .

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграденото видео ти е Ati а ти искаш да сложиш Nvidia-няма как да стане да работят и двете карти.

Слагат се 2 x Ati или 2 x Nvidia  зада работят в дуал режим. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това dual graphics не е за вградено видео + външно видео,а за две външни видеокарти,свъразни с cross-fire или SLI. Тоест това,което го мислиш,няма да се получи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това dual graphics не е за вградено видео + външно видео,а за две външни видеокарти,свъразни с cross-fire или SLI. Тоест това,което го мислиш,няма да се получи.

Напротив, точно обратното! При Амд има опция Dual Graphics, където вграденото видео в процесора се комбинира с външна карта на АМД! Към автора - няма да стане с Нвидиа, трябва да си търсиш дискретна карта на АМД!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amd.com/us/products/technologies/dual-graphics/Pages/dual-graphics.aspx#3 - кое с кое се комбинира, по препоръка на инж. от AMD.

На страницата има и повече обяснение по въпроса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, точно обратното! При Амд има опция Dual Graphics, където вграденото видео в процесора се комбинира с външна карта на АМД! Към автора - няма да стане с Нвидиа, трябва да си търсиш дискретна карта на АМД!

Извинявам се тогава,моя грешка - не го знаех това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,но мисля да си взема GT630  вярно че няма да е crosssfire но не е вградена и е 2 GB и на доста по-ниска цена от HD 6570 Edit :пробвал съм я и игрите ми вървят много по-добре отколкото само на вграденото.

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,но мисля да си взема GT630  вярно че няма да е crosssfire но не е вградена и е 2 GB и на доста по-ниска цена от HD 6570

Изобщо не се подлъгвай по тези 2гб ddr3 по-добре това , ето едно ревю.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
AMD A4-5300 series officially does not support Dual Graphics

Dual Graphics е комбинация на APU в процесора + GPU. В твоя случай не става :(.

Дъното ти не поддържа crossfire, което е различно от Dual Graphics. При crossfire имаме комбинация от две GPU-та.

Редактирано от darco (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.cpu-world.com/info/AMD/Recommended_graphics_cards_for_AMD_dual-graphics.html

Ето Ви вариантите за дуал график...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложил съм HD7730 1gb DDR5 не заради CF или dual graphics , а защото е на цена подобна на избраната гт630 и е доста по-добра от въпросното 630.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dual Graphics е комбинация на APU в процесора + GPU. В твоя случай не става :(.

Дъното ти не поддържа crossfire, което е различно от Dual Graphics. При crossfire имаме комбинация от две GPU-та.

Благодаря  за уточнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм със SLI (2xGT650M 2GB). Поне за мен това е жива глупост и измама, прозиводителноста не се повишава,и като цяло всичкото е пълен фалш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм със SLI (2xGT650M 2GB). Поне за мен това е жива глупост и измама, прозиводителноста не се повишава,и като цяло всичкото е пълен фалш.

Колко повече искаш да се подобри и с едно видео според мен си е супер ...а аз май ще се откажа от взимане на видео ..все пак подкарвам Crysis 3 на 1366х768 първото на medium и ми върви перфектно ...засега няма смисъл да давам пари :) Иначе ви благодаря за съветите за в бъдеще ще са ми полезни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер и ето на бързо моя въпрос ... Преди около 20тина минути сядам и пускам компа и чакам да зареди стигна до екрана Windows 7 Ultimate и се рестартира след това излезе екрана с : Start Windows Safe Mode ... Start Windows With Network ... Start Windows Normally ... цъкнах на Start Windows Normally и след като зареди отворих да видя в Event Wiever показваше ми най горе в графата Critical 1 със следното : EVENT ID 41 The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Някой ако знае нещо относно този EVENT 41 да сподели в коментарите Мерси Предварително
    • от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.