Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали мога да си сложа Nvidia Geforce 7300 GT и има ли смисъл ,ще подобри ли производителноста на компютъра (тоест вграденото ми видео (в подписа) и това да работят заедно ) .Nvidia-та е по-слаба ще пречи ли на производителноста.Имам опция dual graphics (пише го на дъното  ) : D .Ако е възможно и ще подобри производителноста и ще вдигне FPS-то ,има ли някакъв специален начин по който се прави или само се ръга видеото свързваш монитора към него и инсталваш драйвърите? Благодаря ви предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграденото видео ти е Ati а ти искаш да сложиш Nvidia-няма как да стане да работят и двете карти.

Слагат се 2 x Ati или 2 x Nvidia  зада работят в дуал режим. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това dual graphics не е за вградено видео + външно видео,а за две външни видеокарти,свъразни с cross-fire или SLI. Тоест това,което го мислиш,няма да се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това dual graphics не е за вградено видео + външно видео,а за две външни видеокарти,свъразни с cross-fire или SLI. Тоест това,което го мислиш,няма да се получи.

Напротив, точно обратното! При Амд има опция Dual Graphics, където вграденото видео в процесора се комбинира с външна карта на АМД! Към автора - няма да стане с Нвидиа, трябва да си търсиш дискретна карта на АМД!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amd.com/us/products/technologies/dual-graphics/Pages/dual-graphics.aspx#3 - кое с кое се комбинира, по препоръка на инж. от AMD.

На страницата има и повече обяснение по въпроса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, точно обратното! При Амд има опция Dual Graphics, където вграденото видео в процесора се комбинира с външна карта на АМД! Към автора - няма да стане с Нвидиа, трябва да си търсиш дискретна карта на АМД!

Извинявам се тогава,моя грешка - не го знаех това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,но мисля да си взема GT630  вярно че няма да е crosssfire но не е вградена и е 2 GB и на доста по-ниска цена от HD 6570 Edit :пробвал съм я и игрите ми вървят много по-добре отколкото само на вграденото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,но мисля да си взема GT630  вярно че няма да е crosssfire но не е вградена и е 2 GB и на доста по-ниска цена от HD 6570

Изобщо не се подлъгвай по тези 2гб ddr3 по-добре това , ето едно ревю.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
AMD A4-5300 series officially does not support Dual Graphics

Dual Graphics е комбинация на APU в процесора + GPU. В твоя случай не става :(.

Дъното ти не поддържа crossfire, което е различно от Dual Graphics. При crossfire имаме комбинация от две GPU-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.cpu-world.com/info/AMD/Recommended_graphics_cards_for_AMD_dual-graphics.html

Ето Ви вариантите за дуал график...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложил съм HD7730 1gb DDR5 не заради CF или dual graphics , а защото е на цена подобна на избраната гт630 и е доста по-добра от въпросното 630.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dual Graphics е комбинация на APU в процесора + GPU. В твоя случай не става :(.

Дъното ти не поддържа crossfire, което е различно от Dual Graphics. При crossfire имаме комбинация от две GPU-та.

Благодаря  за уточнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм със SLI (2xGT650M 2GB). Поне за мен това е жива глупост и измама, прозиводителноста не се повишава,и като цяло всичкото е пълен фалш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм със SLI (2xGT650M 2GB). Поне за мен това е жива глупост и измама, прозиводителноста не се повишава,и като цяло всичкото е пълен фалш.

Колко повече искаш да се подобри и с едно видео според мен си е супер ...а аз май ще се откажа от взимане на видео ..все пак подкарвам Crysis 3 на 1366х768 първото на medium и ми върви перфектно ...засега няма смисъл да давам пари :) Иначе ви благодаря за съветите за в бъдеще ще са ми полезни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.