Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Betty Collar Keller

Програма за гледане на филми

Препоръчан отговор

Здравейте, заглавието не е много подходящо но не можах да измисля друго :)   Значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи?

Значи почваме да гадаем колега. Както все повече се срещат такива теми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки видео плейър ще свърши работа. GOM, Media player, VLC и много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ... Въпроса е там, че някой при поправка на заглавието на темата е изтрил целия ми пост -_- Пълна простотия. Въпроса е там, че си търся програма с която двама човека от различни места да могат да гледат филм, който само единия човек е пуснал. Все едно аз съм изтеглила някакъв епизод и го пускам и човека от другата страна да може да го гледа с мен. Не знам как по-точно да го обясня, надявам се някой да ме разбере или питайте :) Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ... Въпроса е там, че някой при поправка на заглавието на темата е изтрил целия ми пост -_- Пълна простотия. Въпроса е там, че си търся програма с която двама човека от различни места да могат да гледат филм, който само единия човек е пуснал. Все едно аз съм изтеглила някакъв епизод и го пускам и човека от другата страна да може да го гледа с мен. Не знам как по-точно да го обясня, надявам се някой да ме разбере или питайте :) Благодаря

vlcplayer може освен да плейва и да стриймва, така че единия гледа филма от файла, друг(и) от стрийма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vlcplayer може освен да плейва и да стриймва, така че единия гледа филма от файла, друг(и) от стрийма

Благодаря, а може ли малко повечко инфо относно програмата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, а може ли малко повечко инфо относно програмата :)

https://wiki.videolan.org/Streaming/ (конкретно за стрийминг)

http://www.videolan.org/vlc/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прочетох го, но не разбрах как точно става свързването м/у двата компютъра, за да може и другия човек да гледа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прочетох го, но не разбрах как точно става свързването м/у двата компютъра, за да може и другия човек да гледа

на destination добавяте протокола, който искате, порта и нататък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на destination добавяте протокола, който искате, порта и нататък

Ами нищо не разбрах и я инсталирах на български... Спешно ми трябва изчерпателен отговор, нова ми е програмата и не я разбирам още

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нищо не разбрах и я инсталирах на български... Спешно ми трябва изчерпателен отговор, нова ми е програмата и не я разбирам още

Potplayer също може да ,,стриймва,,-ма...постарай се малко и ти де :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато видя подобни изявления се сещам за един израз:

Нашата фирма може да работи бързо, качествено и евтино. Но вие можете да си изберете само две от трите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато видя подобни изявления се сещам за един израз:

Нашата фирма може да работи бързо, качествено и евтино. Но вие можете да си изберете само две от трите!

Само да не избере качествено и евтино,че щем не щем ще трябва да му кажем,макар и бавно как да ,,стане работата,,-щот за ,,евтино,,мое прати по една виртуална бира ;)  :offtopic_s:  :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви :) Ако имам проблем ще пиша а утре ще изпробвам програмата :)  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има една тема http://www.kaldata.com/forums/topic/217968-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

или вие искате двамцата да го гледате едновременно все едно сте един до друг ахахаха сори но ми стана мног смешно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има една тема http://www.kaldata.com/forums/topic/217968-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

или вие искате двамцата да го гледате едновременно все едно сте един до друг ахахаха сори но ми стана мног смешно :D

Actually точно това искам :D И знам, че може...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.