Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже тоя телевизор добър ли е и дали си струва парите? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам тошибата как се справя с филмите от флашка , и то най вече със субтитрите :( ако държиш на тая глезотия по добре разгледай самсунг и ЛГ , като втория е с IPS  матрица .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е нисък клас, произвежда се от турската фирма "Вестел" и не се различава от подобните му модели на Neo, Finlux, Hitachi, Philips и пр. 579 лв е твърде висока цена за тоя модел.

Мисля, че например http://www.technopolis.bg/b2c/details/12362/P11090104/Televizor-LG-32LN5400-LED ще ти свърши доста по-добра работа за същата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пръв път публикувам в тоя форум и съм много доволен от компетентните ви мнения. Благодаря отново. Ще се вслушам в съветите ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За пръв път публикувам в тоя форум и съм много доволен от компетентните ви мнения. Благодаря отново. Ще се вслушам в съветите ви.

Аз не съм изказвал мнение, но то просто съвпада с това на "hlevoust" ," Billy-79, ""jonov"като съм го изразил със +1 за да не се повтарят постовете. Обикновено, много често така практикувам. Затова има и много плюсове от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.