Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

inwader

NOKIA N9

Препоръчан отговор

Купих си NOKIA N9 и прдавача ми каза, че е с ОС Симбиан, но се оказа Me Goo. Желанието ми беше да кача карта на Гармин за GPS a, но не може. Има ли решение на проблема! Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова е бил компетентен продавачът... Сякаш това е всичко, което има официално за N9. Телефонът ми се струва страхотен като хардуер, но далеч не готов за ползване точно защото липсват приложения за платформата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нокиа мапс му работи перфектно, но искам туристическа карта на Гармин, защото е много подробна. Ползвам стария Нокиа е52 в планината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си NOKIA N9 и прдавача ми каза, че е с ОС Симбиан, но се оказа Me Goo. Желанието ми беше да кача карта на Гармин за GPS a, но не може. Има ли решение на проблема! Благодаря.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.