Премини към съдържанието
lowriderzzz

Нетбук toshiba netbook nb305 за 180 лв. на далавера ли е да си взема ?

Препоръчан отговор

Едно момче продава един нет бук toshiba netbook nb305 за 180 лв. Мислех преди време да си взема заради това, че е удобен като пътувам. От 2 г. го има, но го ползвал само 1 - когато бил в чужбина. Много бил запазен не му е правен никакъв ремонт, бил го взел за 700 лв, сега ми вика за 180 щял да ми го даде. Не ги знам колко вървят нови. Струва ли си според вас да го земам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Нетбуците са хм, тмърде специфични машинки и в мига в който се развали просто ще го хвърлите. Пък и този е на достопочтена възраст.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Нетбуците са хм, тмърде специфични машинки и в мига в който се развали просто ще го хвърлите. Пък и този е на достопочтена възраст.

мерси колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нетбуците си имат своите предимства и ако наистина ви е необходим, тази цена не е лоша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нетбуците си имат своите предимства и ако наистина ви е необходим, тази цена не е лоша.

Аз по принцип имам лаптоп и дескто компютри на които си върша повечето работа. Нетбука ми е по-скоро като екстра, когато се налага да пътувам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е само за пътуване, по-добре си вземи таблет. Аз си взех наскоро едно Lenovo A3000 - четириядрено, 7 инчово. много добре се държи, батерията държи по цял ден и е доста по-леко от който и да е лаптоп/нетбук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно момче продава един нет бук toshiba netbook nb305 за 180 лв. Мислех преди време да си взема заради това, че е удобен като пътувам. От 2 г. го има, но го ползвал само 1 - когато бил в чужбина. Много бил запазен не му е правен никакъв ремонт, бил го взел за 700 лв, сега ми вика за 180 щял да ми го даде. Не ги знам колко вървят нови.

Струва ли си според вас да го земам ?

Да, струва си.

На тази машина може да инсталирате:

• Windows XP, Wndows 7;
  • Ubuntu, LinuxMint, Debian, CentOS и хиляди линукс-дистро системи;
  • ChromOS, която превръща нетбука в хромбук и отпада необходимостта от твърд диск;
  • При доза късмет Android също може да се прибави към възможните инсталации.

И какво е предимството на таблета? Габарити, тегло и до тук. Докато нетбука ви ще борави с огромна маса приложения, отделно за 180лв таблет е класическа шитня.

Разполагате с повече портове, 250 гиги диск, лан-карта, батерия до 8ч работа, клавиатура, тач.

Винаги съм съжалявал хората, който вечерят печено пиле и едновремено разлистват страници на таблет. Мазня отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А батерията на около 3 години? Освен това кой знае как и къде е подмятан...В момента, в който са развали, просто се хвърля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А батерията на около 3 години? Освен това кой знае как и къде е подмятан...В момента, в който са развали, просто се хвърля.

Ти на твоите мобилни машини през три месеца ли сменяш батерии?  

... От 2 г. го има, но го ползвал само 1 - когато бил в чужбина. ...

И рециклирането на батерия е поносимо. Най-важното е, че с тази машинка ще разплача всеки юзер дръзнал да ми мери пишки с таблет за 180лв. И разбира се, в момента, когато таблет се развали не се хвърля, особено за 180лв.  

Жива да не бях, добре, че не се доверявам на подобни изцепки,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти на твоите мобилни машини през три месеца ли сменяш батерии?  

И рециклирането на батерия е поносимо. Най-важното е, че с тази машинка ще разплача всеки юзер дръзнал да ми мери пишки с таблет за 180лв. И разбира се, в момента, когато таблет се развали не се хвърля, особено за 180лв.  

Жива да не бях, добре, че не се доверявам на подобни изцепки,

Направо щях да повярвам, на това което е пуснато като инфо за машинката...То на досат от тези май батерии се ритат под път и над път...Не знам на модела дали въобщще е и сменяема. А таблетите доста напреднаха...Спокойно се мерят като характеристики с тези нетбуци. Впрочем има и значение конфигурацията на нетбука, щото това не е конкретен модел, а моделна линия, обикновето модела се уточнява с тире и номер след номера на моделната линия...

Жива да не беше, да не са те отрязали съвсем в Бейрут, или където си в момента...или си бил/а, в даден момент :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде пак патаклама във форум. Не го взех в края на краищата, карам още със стария HP compaq presario, смятам да го ползвам докато издъхне. Вече 5-та година държи , но батерията му е вече аут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.