Премини към съдържанието
Бум

Грешка при стартиране на уиндоус 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах си уиндоус 8.1 ртм , всичко е точно, но след като сложих видео драйвъра и ми излиза следната грешка , много е дразнеща , как мога да я премахна ? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще се наложи изчакване, да се качат поджодящи драйвери в хранилищата, или да се изчистягт евентуални бъгове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този драйвър си го пазя от 5 год тъй като само той става за уиндоус виста/7/8 и едва ли някой ще направи по нов драйвер за моят комп , по принцип всичко си върви нормално , но искам да избегна появата на това съобщение при всяко пускане тъй като ме дразни, иначе не е нещо фрапантно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно старото желязо постепено ще се изоставя в поддръжката...Нищо чудно, като се има предвид колко нов хардуер, в това число мобилен, където микромеките наблягат заради вече наличните тъч функционалности. Може и наистина да остане положението така и да не го оправят въобще. Иначе съобщението май има как да се спре...Цък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също я пробвах тази RTM версия на 8.1, но проблем с драйверите не съм имал. Потърсете в сайта на производителя за най-новата версия на пакета с драйвери (предполагам се касае за ATi/AMD - т.е. необходима е актуална версия на Каталист пакета).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем с драйвъра , просто ми излиза това съобщение иначе всичко си работи перфектно ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, инсталирах си уиндоус 8.1 ртм , всичко е точно, но след като сложих видео драйвъра и ми излиза следната грешка , много е дразнеща , как мога да я премахна ? 

Публикувано изображение

Привте, старайте се  да споделяте повече инфо за да може да получите по-адекватна помощ. ОС която сте инсталирали 64 битова ли е или 32? Има няколко варянта да се спре това съобщение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32 битова ОС Windows 8.1 rtm 

Справих се с проблема , просто спрях автоматично пускане на контролния център на АТИ и сега всичко е наред, благодаря Ви :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.