Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Бум

Грешка при стартиране на уиндоус 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах си уиндоус 8.1 ртм , всичко е точно, но след като сложих видео драйвъра и ми излиза следната грешка , много е дразнеща , как мога да я премахна ? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще се наложи изчакване, да се качат поджодящи драйвери в хранилищата, или да се изчистягт евентуални бъгове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този драйвър си го пазя от 5 год тъй като само той става за уиндоус виста/7/8 и едва ли някой ще направи по нов драйвер за моят комп , по принцип всичко си върви нормално , но искам да избегна появата на това съобщение при всяко пускане тъй като ме дразни, иначе не е нещо фрапантно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно старото желязо постепено ще се изоставя в поддръжката...Нищо чудно, като се има предвид колко нов хардуер, в това число мобилен, където микромеките наблягат заради вече наличните тъч функционалности. Може и наистина да остане положението така и да не го оправят въобще. Иначе съобщението май има как да се спре...Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също я пробвах тази RTM версия на 8.1, но проблем с драйверите не съм имал. Потърсете в сайта на производителя за най-новата версия на пакета с драйвери (предполагам се касае за ATi/AMD - т.е. необходима е актуална версия на Каталист пакета).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем с драйвъра , просто ми излиза това съобщение иначе всичко си работи перфектно ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, инсталирах си уиндоус 8.1 ртм , всичко е точно, но след като сложих видео драйвъра и ми излиза следната грешка , много е дразнеща , как мога да я премахна ? 

Публикувано изображение

Привте, старайте се  да споделяте повече инфо за да може да получите по-адекватна помощ. ОС която сте инсталирали 64 битова ли е или 32? Има няколко варянта да се спре това съобщение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32 битова ОС Windows 8.1 rtm 

Справих се с проблема , просто спрях автоматично пускане на контролния център на АТИ и сега всичко е наред, благодаря Ви :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.