Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е че GTA SA храстите и и тревите и дърветата ми сечат много а  иначе си ми върви без проблем някой може ли да ми каже как да замена тези храсти и треви със оригиналната GTA SA ако някой знае кое трябва да замена съм му благодарен аз мисля че ми е от папката CLEO untitled.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Щом тревичките и храстите са проблем...Взимаш такава машинка и почваш да косиш. Ако дърветата са по-стари и дебели, ще се наложи  да ползуваш моторен трион.

А сега малко по-сериозно...Коя версия на играта(а, това вече е изяснено :)), какъв мод, (ако не играеш оригинала),  каква конфигурация е компютъра, че да не му стига пърформанса толкова, че да сече играта.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че GTA SA храстите и и тревите и дърветата ми сечат много а  иначе си ми върви без проблем някой може ли да ми каже как да замена тези храсти и треви със оригиналната GTA SA ако някой знае кое трябва да замена съм му благодарен аз мисля че ми е от папката CLEO Публикувано изображениеuntitled.bmp

Публикувано изображение

Щом тревичките и храстите са проблем...Взимаш такава машинка и почваш да косиш. Ако дърветата са по-стари и дебели, ще се наложи  да ползуваш моторен трион.

А сега малко по-сериозно...Коя версия на играта(а, това вече е изяснено :)), какъв мод, (ако не играеш оригинала),  каква конфигурация е компютъра, че да не му стига пърформанса толкова, че да сече играта.

http://kickass.to/gta-san-andreas-2013-by-slimthug-t7370441.html

PC: 1.75 ram nvidia geforce 7025 proccesor amd semprom 2.71 досега съм нямал проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се цитира целият коментар..Искате да кажете че играете с вграденият в дънната платка видеоконтролер...Ако е така а нямате дискретна видеокарта....Хм, пробвайте първо от настройките да увеличите заделената за него опертативна памет на максималният разрешен обем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно играеш с инсталиран мод : Project Oblivion 2010 HQ for GTA San Andreas По принцип всички модове за масивна подобряване на графиката, са изключително тежки и много зле оптимизирани т.е. изискват сериозен хардуер. Има изключения, но в повечето случаи всичко се прави предимно от един човек, който няма времето да обширни тестове и прочие. Просто играй играта чиста и толкова..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.