Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vasil241985razgrad

искам да попитам модераторите

Препоръчан отговор

защо заключват новата ми тема веднага която съм постнал с инфото че не била на мястото си къде по добро място от това да дадеш инфо за нова операциона система която ще излезе на пазара от раздела нови програми дори и грешката да е моя то поне може да сте по любезни особено модератора UNDERWATER поне да беше ме насочил къде да кача темата евентуално ако грешката е моя никаква любезност от негова страна за разлика от другите които поне ти поясняват нещата. та темата за която ставаше дума се казваше-

Лаптоп "Правец" - лъжа или истина? с собствена операциона система правец бих бил доволен ако ми бъде отговорено имах високо мнение но днес ......................................  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо заключват новата ми тема веднага която съм постнал с инфото че не била на мястото си къде по добро място от това да дадеш инфо за нова операциона система която ще излезе на пазара от раздела нови програми дори и грешката да е моя то поне може да сте по любезни особено модератора UNDERWATER поне да беше ме насочил къде да кача темата евентуално ако грешката е моя никаква любезност от негова страна за разлика от другите които поне ти поясняват нещата. та темата за която ставаше дума се казваше-

Лаптоп "Правец" - лъжа или истина? с собствена операциона система правец бих бил доволен ако ми бъде отговорено имах високо мнение но днес ......................................  

Надявам се сте прочел правилата на форума? И ако потърсите по ключова дума Правец ще откриете това, което търсите. И това, което сте постнал си е обикновен фотомонтаж/журналистическа патица. Мислите ли че има място в раздела за нови програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше използвал търсачката нямаше да се стигне до тук:http://www.kaldata.com/forums/topic/217634-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86-64%D0%BC-%D0%B4%D0%B0-%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B5/

Иначе за модераторите или хубаво или нищо! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачка за теб няма ли ? Прочете ли добре правилата и как преди да пускаш теми случайно дали има вече такава ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение. 2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение. 2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

В твоя случай дублираш темата. Има вече такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се сте прочел правилата на форума? И ако потърсите по ключова дума Правец ще откриете това, което търсите. И това, което сте постнал си е обикновен фотомонтаж/журналистическа патица. Мислите ли че има място в раздела за нови програми?

колега писал съм в търсачката на форума ключова дума правец нема нищо. Не съм тъп да си имаме уважението 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колега писал съм в търсачката на форума ключова дума правец нема нищо. Не съм тъп да си имаме уважението 

1. Сигурен ли сте че сте ми колега?

2. Какво сочи четвъртата тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля - я виж колко резултати даде търсачката за Правец - цели 3 страници

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:brick wall:  :doh:

1. Сигурен ли сте че сте ми колега?

2. Какво сочи четвъртата тема?

Признавам сега се уверих не знам как не сам я видял 4 тема вапреки търсенето ми, прав сте извинявам се на целия екип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

EDIT:... пф... ама и аз с какво закъснение отговарям...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е приключена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.