Премини към съдържанието
Khalifa

Как да направя WiFi мрежа за домашно ползване?

Препоръчан отговор

Здравейте.Интересно ми е дали мога да си направя уай-фай мрежа да цъкам с нея в нета през смартфона и как точно. На близу съм,има ли вариант да се обадя и да кажа да ми направят нета вифи ( :D )? извинете невежеството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли рутер (маршрутизатор)?

Ако, не ще трябва да си закупите един или да Ви предоставят от Интернет доставчика.

И ще имате безжичен интернет на телефона  на бъдещи други устройства със wi-fi свързаност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха.А те ще дадат ли рутер и на каква цена? Като го купя от някъде какво го правя?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Интересно ми е дали мога да си направя уай-фай мрежа да цъкам с нея в нета през смартфона и как точно. На близу съм,има ли вариант да се обадя и да кажа да ми направят нета вифи ( :D )? извинете невежеството.

Има една програмка - Connectify. Прави точно това, което искаш, без рутер.

Аз я ползвам, тъй като за моя нет рутерът не е опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха.А те ще дадат ли рутер и на каква цена? Като го купя от някъде какво го правя?  :D

Това трябва да попитате доставчика.

Предимството, като си вземете рутер, че си остава ваш, дори и да смените доставчика.

Но, пък трябва да си го конфигурирате Вие или да платите на доставчика да го направи.

Най-евтините решения са на TP-link, околко 40-50 левчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я твоята програма която става за всяка версия на Windows,Mac os X ,Linux и Android :)

ASUS RT-N12 SUPER SPEED N ROUT

Обща стойност - 56.26 лв. с ДДС

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.tp-link.com/eg/products/details/?model=TL-WR841N,ей това си купих.Заради мойта и тя да цъка през смартфона,добре че послушах колегите от тук.Взимай някой до 50лв и си ти.А и не му трябват кой знае какви настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само си купуваш рутер. Той се монтира м/у интернет кабела и настолният ти компютър. Но, най- добре да повикаш техник на интернет доставчика да го настрой. Няма как да ти обясня как става това, но задължително трябва да си сложиш парола, иначе ако живееш в жилищен блок, ти ще плащаш а комшийте, ще ползват нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.