Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Дойде време за смяна на авто-тонколоните. До сега свиреха оригиналните на Рено 19(98г.) като за предна линия имаше монтирани мисля, че 6" на вратите отпред - 2 лентови, а отзад стари хартиени под пластмасите които от скоро време започнаха да издават бражденето както при когато даден говорител е пред изгаряне или е със скъсана мембрана. Причината поради която искам да взема елипси вместо говорител с същите размери и съпротивление е, че доста трудно извадих старите говорители от пластмасата, едвам не я счупих и не мисля да се престаравам да слагам отново там говорители като не съм сигурен дори дали ще паснат сполучливо. Бюджет 100-120 мах. като се има в предвид, че съм от Пазарджик и ще е добре ако магазина е тук, да спестим поне от доставка. CD-то е Sony CDX-GT20. П.П. Не залагам на това да са толкова мощни, от колкото ясният звук.  Ще е хубаво ако могат на място да изрежат отворите за поставянето им.

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За точен модел, не мога да помогна.

Но от тук ,може да се консултирате и да си изберете подходящи тонколони.

Също могат да Ви ги монтират, ако не можете сами.

Имат магазин и във Пазарджик.

Преди време и аз сменях говорителите при тях и останах доволен.

Ако, не отивате по техно-веригите и гледате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За точен модел, не мога да помогна.

Но от тук ,може да се консултирате и да си изберете подходящи тонколони.

Също могат да Ви ги монтират, ако не можете сами.

Имат магазин и във Пазарджик.

Преди време и аз сменях говорителите при тях и останах доволен.

Ако, не отивате по техно-веригите и гледате.

Точно за Авал си мислех и аз.  Обаче ще чуем ли мнения за дадена марка/модел от някой ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,от мен не.Причината е, че повечето модели над 100 пари са  яки.

Обаче, монтажа.Елипса в автомобил се монтира с ОСТРИЯт си край ,насочен към шофьора.

Това  е тъй, щото да може да се сложи още една елипса до първата.Така  дори без суб, не се усеща липса на бас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,от мен не.Причината е, че повечето модели над 100 пари са  яки.

Обаче, монтажа.Елипса в автомобил се монтира с ОСТРИЯт си край ,насочен към шофьора.

Това  е тъй, щото да може да се сложи още една елипса до първата.Така  дори без суб, не се усеща липса на бас.

Няма ли да е по добре както каза ти, с острият край към шофьора, но да са разделени една от друга. В смисъл такъв, че едната да е в по - левия край на кората, а съответно другата в по - десния ? Иначе за поставянето им с острият край към шофьора не съм чувал как свирят, като модели съм слушал JVC, SonyXplod и Hertz и честно казано не съм правил толкова голяма разлика между качеството. Обаче докато при едни баса е по - дълбок, при други е по ясен(отчетлив) и с по - ясен звук. За това исках мнения за даден модел, понеже колата се води хечбек и обема в който ще свирят е по - голям.

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.