Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптоп , който ще се полазва за някоя друга игра . CAD/CAM софтуер Този лаптоп става ли за нещо http://ardes.bg/laptop/ASUS+X550LB-XX016D-52970?utm_source=adpilot&utm_medium=retargeting&utm_campaign=adpilot-retargeting  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мене лаптопа става. Но аз лично предпочитам Acer. Но може да си вземеш и нещо по-добре там вече е твоя работа пак и зависи със какви пари разполагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бих дал до 1260 . Този ,който е със 80 лева по-скъп видеото по-добро ли му е ? Процесора е по-добър ,ама видеото ?

Редактирано от venci_1913 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко по-слабо е. С една идея може би. Но за CAD/CAM софтуер, процесора е пушка. Така или иначе лаптопа, не е кой знае колко подходящ за игри, поне за CAD/CAM софтуер, може да се избере такъв, който е сравнително подходящ (като препоръчаното HP).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,тогава изключваме CAD/CAM и наблягаме за игри

Тогава взимаме най-добре настолна машина, по-евтино ще излезе за същата производителност. :) То всъщност и за CAD/CAM софтуер е по-добре настолна. А пък лаптоп, който да няма проблеми с игрите (прегряване най-вече, а не да ги подкарва на прилични детайли) струва над 2 хилки. Ако очаквате да играете Crysis 3 на лаптоп за 1200лв, то вероятно ще останете бързо без лаптоп. Тъй като питате за лаптоп, кажете все пак, какви игри ще играете (и евентуално за CAD/CAM софтуер) и ще се опитаме да препоръчаме нещо адекватно. Всъщност препоръчаното HP е може би най-доброто, което може да вземете за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде един собственик на Acer да предложи нещо :)Acer V5 - матов екран да не те дразнят отблясъците и доста добро видео, което да не те спъва при последните игри и тази резолюция на които ще ги цъкаш от време на време. С моята по слаба видео карта цъкам без проблем World of Tanks като всичко ми е на full, GTA 4 с намалени настройки и Crysis 2 и Метро 2033  също с леко намалени. Казват че било пластмаса всичкото и не са за игри тези джаджи, ама като обикалям по 2-3 месеца командировка и летя със самолет как да мъкна настолния с мен... Прави са хората, но всеки решава сам как да си изхарчи парите най-добре. Успех с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,напълно ви разбирам ,че настолна машина е най-добре ,ама търся лаптоп.Игри - ФИФА 14 /ПЕС 14 / Far Cry / Assassin’s Creed ,предимно MMORPG игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,напълно ви разбирам ,че настолна машина е най-добре ,ама търся лаптоп.Игри - ФИФА 14 /ПЕС 14 / Far Cry / Assassin’s Creed ,предимно MMORPG игра

Мисля, че HP-то е предостатъчно за тази цел. Избраният от вас лаптоп, също е ок (като параметри), но не съм наясно доколко стабилна е изработката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК.разбирам ,че HP за тези пари е един от най-добрите варианти. Може ли да ми кажете мнения за него. Оплаквания някакви има ли от него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК.разбирам ,че HP за тези пари е един от най-добрите варианти. Може ли да ми кажете мнения за него. Оплаквания някакви има ли от него?

Видеокартите АМД имат малък проблем с Switchable Graphics. Проблема е в драйвера и Catalyst Control Center.  Важи за почти всички лаптопи с АМД карта. Разбира се, проблема се заобикаля. :) Даже тук във форума имаше няколко теми по въпроса. Това е, което се сещам в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определенно и аз заставам зад 450-ката - ще ти върши работа както за едното, така и за другото в прилични граници :)

Тук го има с подарък чанта и мишка на НР:

- HP ProBook 450 H6P53EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.