Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

markata99

Препоръчайте ми филм подобен на "Свободни Стаи"

Препоръчан отговор

Здравейте,от доста време търся филми ,в който действието се развива в хотел и гостите там са измъчвани до смърт.Преди 2 дена изгледах точно такъв филм ,който много ми хареса и е по същият сценарий ,който описах.Филма се казва "Свободни Стаи".Ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате филми, в който сценарият да се развива в хотел.

Благодаря Предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специална тема за целта. Не е нужно да съззавате нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от доста време търся филми ,в който действието се развива в хотел и гостите там са измъчвани до смърт.Преди 2 дена изгледах точно такъв филм ,който много ми хареса и е по същият сценарий ,който описах.Филма се казва "Свободни Стаи".Ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате филми, в който сценарият да се развива в хотел.

Благодаря Предварително !!!

Филмите Hostel?

http://www.imdb.com/title/tt0450278/?ref_=nv_sr_2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.