Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TronDron

Заявка за банери,логота,аватари

Препоръчан отговор

В тази тема може да си поръчате банери,логота,аватари които аз после ще ви ги направя. Когато поръчвате опишете: -размера в който искате да е -текст-това което главно ще пише на него -подтекст-ако искате -тема-примерно:футбол,баскетбал,компютри,природа или някоя игра като CS т.н. -ефекти-ако искате-като блестене и др. Ако някой иска да се приесидини и той също да прави за другите да ми пише на ЛС. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има такава тема.  Обявите, принципно не се пишат във форума. Добре че не се сетил, да сложиш и цена на услугите си. Всъщност дали въобще си на правилното място във форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
    • от Найден Добрев
      Искам да попитам дали някой е рекламирал през етаргет, дали има ефект. Аз съм пробвал на 2 пъти и ефекта беше нулев. Дори имам подозрения че повечето кликат само за да ти вземат стотинките. Ако имате впечатления моля да споделите, или да кажете къде има ефект.
    • от hrdlichkova
      Здравейте! От известно време и в България стават все по-популярни онлайн застраховките. Попълването и изпращането на формуляра от вкъщи, от офиса или дори от своя смарт телефон, където и да се намирате, е удобено, лесно и бързо. Използвали ли сте тези услуги до сега и какво мислите за този начин на застраховане? Не се налага да ходите където и да било и да губите ценно време. След изпращане на заявката с Вас се свързва оператор, който Ви помага да довършите сключването на сделката и до няколко дена получавате документите на посочения от Вас адрес. Ще се радвам да коментирате, както и да споделите Вашия опит. Благодаря!
    • от Luboslav Angelov
      Здравейте ,който иска да разменим линкове и банери с вашите сайтове да ми пишете на ЛС ще ви дам Tyxo и адрес на сайта имам 2 свободни места на всяка страница по 468x 60 и към 10-50 линкове приятели Важно: няма значение какъв е сайта и колко посещения има!
    • от Luboslav Angelov
      Здравейте приятели търся система за обмяна на баннери като тая Не е реклама! http://www.bgbaner.com/ Не ме бърка дизайна просто да е подобна може и по елементарна просто давам пример Благодаря предварително !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.