Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здраваѝте!Имам един лаптоп фуджицу сименс амило 1650г.Та проблема е следният реших да си поиграп с лаптопа и го разглобих и озвадих хард диска и после си го сложих.Но след пускането ми даде ерор че нямам Виндоус. Вкарах диска за инстал.Инсталира до някаде и после се рестартира и като се включи пак почва да исталира и тъка без да спира.С същия диск съм преисталираал преди 10-15 пъти и нчмаше проблем.рашух че е от диска и сложох друг и пак сущото.Пробвах и с трети диск и пак.Моля даѝте идея какво да направя.Благодаря!Предвариърлно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо,уверете се,че правилно сте сглобил всичко.Лентови кабели и други такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При стартиране на Уиндоус натискайте бутона F8. От менюто,което ще се появи,изберете "Disable automatic restart on system failure". Отметнете я.След това,при зареждането ще излезе син екран с надписи.Снимайте го и го прикачете тук.

Ако няма с какво да снимате,напишете какви кодове има там...

Нещо от рода на Stop 0x......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога точно да го натисна и да вадяли диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извадете диска.Изключете лаптопа.Включете го.Помпете бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми даде никакъв ерорр самоче после кава да сложа диска и аз го слижих почна да исталира и ще видя какво ще с

тане

Нищо не стана 'пак се рестартира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хайде пак да опитаме с бутона F8.

Появи ли се екрана с много менюта? Отметнахте ли това,което ви казах?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неграмотно пише автора. Има ли някакви звуци, след като пуснеш лаптопа? И като е "да" какво се случи след това?

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали по-горе ти написаха да избереш "Disable automatic restart on system failure" Ти въобще зацепваш ли какво правиш?

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори го пак и виж хубаво ли си поставил рам-паметта в слотовете и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраваѝте!Имам един лаптоп фуджицу сименс амило 1650г.Та проблема е следният реших да си поиграп с лаптопа и го разглобих и озвадих хард диска и после си го сложих.Но след пускането ми даде ерор че нямам Виндоус. Вкарах диска за инстал.Инсталира до някаде и после се рестартира и като се включи пак почва да исталира и тъка без да спира.Със същия диск съм преисталираал преди 10-15 пъти и нчмаше проблем.рашух че е от диска и сложох друг и пак сущото.Пробвах и с трети диск и пак.Моля даѝте идея какво да направя.Благодаря!Предвариърлно.

До къде стигнахте с разглобяването?

До къде стига инсталацията преди да се рестартира?

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решил да си поиграе нашия... :D  :D  :D

Та проблема е следният реших да си поиграп с лаптопа и го разглобих и озвадих хард диска 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек даваш някакъв линк към сърч в гугъл и трябва да отгатнем вероятно коя от картинките илюстрира твоя случаи. Вземи се стегни и дай малко подробности.

Вземи си чети постовете преди да ги пускаш защото разгадаването им става все по-сложно.

В крайна сметка стигна ли до вентилатора сваля ли го? Чисти ли го? Сменя ли пастата на процесора? Има голяма вероятност да си разместил охладителя и в момента да прегрява яко и затова да се рестартира но от инфото което даваш могат да се правят само догадки.

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вентилатора е наместен правилно защото е с 4-ри винтчета а пастата не съм я пипал моце ли това да е проблема и ако да от каде да намеря паста 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вентилатора е наместен правилно защото е с 4-ри винтчета а пастата не съм я пипал моце ли това да е проблема и ако да от каде да намеря паста 

Твърде е вероатно при тия експерименти с вентилатора да сте разместили леко охладителя и старата паста да е изсъхнала и в момента да не прави контакт охладителя с процесора или чипа на видеото или чипсета там на квото е сложен и въпросното нещо да дига много бързо температура и от там да идват рестартите. Ако е така и продължавате с опитите е възможно да изгорите/отлепите някой чип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече махнах пастата ще сложа нова само да

намеря

Редактирано от Vladislav Zidarov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече махнах пастата ще сложа нова само да

намеря

Не те знам къде ще търсиш но си вземи хубава паста. Да не е бяла. малка спринцовка около 1гр струва 5-6 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Noctua NT-H1

Много добра паста. Няма  да съжаляваш изобщо ако си я закупиш. Относно нанасянето - има доста изписано и снимано като видеа в Ютуб.

Mx4 - също доста добър вариант за паста.

Аз лично ползвам този метод за нанасяне на паста...

До сега не ме е предавал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.