Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,Бих искал да ви попитам за мнение за таблет Prestigio Multipad 5588CL 8' HD.Намерих го в български сайт за обяви на добра цена,чисто нов неизваждан от кутията.Ако някой има наблюдения върху таблета,кажете.

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за този модел нямам наблюдения, но като цяло гледам да избягвам техника от "по-китайските" марки.Факт е, че Asus, Samsung, Lenovo и т.н. също се правят в Китай, но при тях поне контролът на качеството е на що-годе добро ниво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за този модел нямам наблюдения, но като цяло гледам да избягвам техника от "по-китайските" марки.Факт е, че Asus, Samsung, Lenovo и т.н. също се правят в Китай, но при тях поне контролът на качеството е на що-годе добро ниво.

Ниското качество на изработка ще се отрази ли осезаемо на производителността, на цялостната работа с таблета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ниското качество на изработка ще се отрази ли осезаемо на производителността, на цялостната работа с таблета?

Да бе дал линк, където да видим що за таблет става дума, както и да бе казал цената, ако не е някаква тайна, разбира се... Линка не към сайта където ти го продават, а към страница на Prestigio, примерно.

И какво значи "добра цена"?... Това е много относително...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблетите "Prestigio" са пълни боклуци. Купувай такъв само ако е придружен с гаранция, към надежден магазин, и с необходимите документи.

Ред. Печатна грешка.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе дал линк, където да видим що за таблет става дума, както и да бе казал цената, ако не е някаква тайна, разбира се... Линка не към сайта където ти го продават, а към страница на Prestigio, примерно.

И какво значи "добра цена"?... Това е много относително...

http://www.prestigio.com/catalogue/MultiPads/MultiPad_8.0_HD Това е таблетът.Продава се на цена от 220лв.

Таблетите "Prestigio" са пълни боклуци. Купъвай такъв само ако е придружен с гаранция, към надежден магазин, и с необходимите документи.

Благодаря за мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета е повече от посредствен, като характеристики. Страницата на Prestigio ми се отвори от четвъртия път... За тази цена, дори да бе чисто нов и от надежден магазин с гаранция, не си струва; по добре  284 лева за Asus Memo Pad HD7, който е много по-добър, да не говорим, че е на Asus, а не някаква куча китайска марка... Пък и са несравними, дори като поддръжка.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета е повече от посредствен, като характеристики. Страницата на Prestigio ми се отвори от четвъртия път... За тази цена, дори да бе чисто нов и от надежден магазин с гаранция, не си струва; по добре  284 лева за Asus Memo Pad HD7, който е много по-добър, да не говорим, че е на Asus, а не някаква куча китайска марка... Пък и са несравними, дори като поддръжка.

Ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям и препоръчвам!!!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.