Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
goshaki_

Харесвам момиче, което си има приятел

Препоръчан отговор

Запознах се с едно красиво момиче наскоро,спомена че има приятел.Излизахме всяка вечер заедно с нея и още едно момиче,аз и въпросното момиче бяхме всеки ден заедно, на плаж, обядвахме, вечер излизахме.На петия ден пак излязохме аз и тя и я поканих на вечеря мина прекрасно, почерпих я нямам много опит с момичетата пък и осъзнавах че си има приятел,изпратих я до тях, не сме имали физически контакт,но по погледа и мога да кажа че беше емоционално развълнувана а аз не действах.На другия ден тя беше съвсем различна, не и се говореше не ме и поглеждаше, пак излизахме заедно но вече държанието и беше друго, незнам дали заради мен, или заради приятеля и ,а аз вече бях много хлътнал по нея, не се виждахме за известно време след което пак имахме възможност да сме заедно но поведението и беше отдръпнато, вече не издържах и и казах какво изпитвам към нея, тя се изненада малко и ми каза ще скаса с приятеля и, но иска да остане сама,имала си проблеми и не можела да допуска никой в живота си сега.Отогава се видяхме два пъти за малко,защото тя трябваше да си тръгва разделихме се и оттогава не сме се виждали, а живеем в един град, звънях и няколко пъти да се видим, но тя все е заета, само аз търся контакт с нея,май и досаждам.Мисля че е още с приятеля и.Не знам какво да правя става все по тежко, да я потърся отново или да се отдръпна колкото и да ми е трудно и да чакам да скъса с приятеля и, не знам как да я спечеля.        

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи на друго място ресурса докато чакаш а тя един ден сама ще се натресе.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж има приятел ,пък излизате всеки ден .Как става тоя номер ?Тоя нейн приятел сляп ли е ,глух ли е ?

Аз да си имам приятелка и някакъв да излиза с нея на плаж,на кино ,на дискотека,че и вечер .Аз къде съм в тая цялата картина ,примерно говоря.

Ти нещо бъзикаш ли се или тая твоята си пада по тройките ?

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж има приятел ,пък излизате всеки ден .Как става тоя номер ?Тоя нейн приятел сляп ли е ,глух ли е ?

Аз да си имам приятелка и някакъв да излиза с нея на плаж,на кино ,на дискотека,че и вечер .Аз къде съм в тая цялата картина ,примерно говоря.

Ти нещо бъзикаш ли се или тая твоята си пада по тройките ?

Ако другия е плащач а ти не си. ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От прочетеното оставам с впечатление, че те е отсвирила. Вероятно няма да имаш успех каквото и да правиш. Жени, иди ги разбери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От прочетеното оставам с впечатление, че те е отсвирила. Вероятно няма да имаш успех каквото и да правиш. Жени, иди ги разбери.

Аве нахалството и постоянството дават резултати ама и стратегия трябва. Е и без пари няма да стане ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

братле или тя не те харесва и на нея и е неудобно да ти го каже и те отбягва и  и и това е според мен. Не останах с много добро впечатление за момичето от написаното от теб ако е така.Колко ще хлътваш зарежи я най-добре ще станете гаджета и утре ще ходи по плажа с някой хлътнал по нея като теб и какво? ще чака да те зареже остави тази работа това е моето мнение. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволи ми да се израза и нека това да не ти повлияе емоционално било то в положителни и  отрицателни емоции, не го приемай лично моето мнение.

Има много причини за настроението й в началото излизахте добре, хубаво! Но замисляш ли се дали те е видяло онова момче случайно и да се е разстроил и вероятно може да е потърсил сметка на момичето.Аз не знам може и да има семейни проблеми. Остави я сама да решава с кого трябва да бъде, но има и още нещо истинските жени се познават по това, че те никога не премълчават примерно ще ти кажат имам си приятел нека да бъдем само добри приятели без да ходиш постоянно с нея примерно през няколко дена на скрито без той да знае. Вероятно може и да е срамежлива или пък чувствителна. Както се изразиха по горе колегите днес не може да се вярва много на някой момичета щото само гледат кръшкат, да така е предимно зависи от възпитанието и характера им и отговорността, която те поемат преди да пристъпят към действие трябва да се мисли!Човек не тряя да има много пари ей така само да се фука и (жените оценяват само парите на днешното време), но ако е някоя която ще уважава чувствата ти, тя ще иска сърцето ти което е най-ценното за вързване на една връзка и едно доверие и приятелство. Повечето хора не мислят за това, защото всеки си има странични проблеми и задачи (който трябва да разреши за негово благо) от живота. Изпитал съм го тва от опит имал съм приятелки но съм като теб същия случай.Ако съм като теб няма да си давам зор, бих се пуснал по течението на живота, нека точния човек да открия за мен ала да ме уважава и да знае, че аз мога да му бъда спътник в живота било то за добри и лоши времена!Животът е проба 123 не знаеш на какво ще се натъкнеш пробвай пак нея желая ти успех и ако се получи нека да не се разделяте! По принцип си млад и още ти е рано, аз не се захващам със сериозна връзка аз идем с някоя съученичка коя видим ида с нея на кафе за компания и така. Станах много досаден но за да разбереш ти трябва много информация да преминеш портите от ада и разочарованието до благото небе на господ. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Нещо странно се случва с часовника на форума. Дано, все пак автора на темата влезе поне веднъж, след невероятно бързо написаният си първи пост във форума. Имам чувството, че просто го е копирал от някъде. После го е залепил и ни е оставил да си мъчим сивото вещество :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Нещо странно се случва с часовника на форума. Дано, все пак автора на темата влезе поне веднъж, след невероятно бързо написаният си първи пост във форума. Имам чувството, че просто го е копирал от някъде. После го е залепил и ни е оставил да си мъчим сивото вещество :)

Стига с твоите паранои ... на автора му пуши главата ти пак в конспирации влезе. А представи си оная му е прочела темата и се е разчувствала милата ... набрала е една шайба и нашия няма време да пише глупости по форуми ами действа по задачите.

п.п. Аве от такива любовчии се замислиш колко ли калдата бебета има във форума !!!?

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, историятя е реална и е отскоро,едно уточнение аз и девойката се запознахме на морето, а там нейния приятел го нямаше.ако темата не е за този раздел се извинявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да намалиш важността. Докато си фокусиран върху нея вероятно пропускаш много други възможности. Дай си почивка, отдай се на хобито си, на ежедневните си занимания или каквото там може да те разсее. Гарантирам, че скоро това няма да е толкова важно за теб след като се появят новите възможности. А и както се казва - внимавай какво си пожелаваш, че може да ти се случи  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.