Премини към съдържанието
pinki

Търсене в чужд сайтч

Препоръчан отговор

Здравейте. Не съм сигурен, че темата е за този раздел. Трябва ми някакъв tool, който да претърсва конкретен сайт за даден низ, като сайтът умишлено не се индексира от google

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Лисичката не върши ли работа? Все пак като отвориш сайта, той се зарежда в кеша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Лисичката не върши ли работа? Все пак като отвориш сайта, той се зарежда в кеша.

Ама това е onpage search. Не а мен ми трябва нещо, което да претърся целия сай. Примерно търся някакво име, което знам, че е някъде из сайта, ама не точно къде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложна работа като за прост чиляк като мен. Тук май нещо се разисква по въпрос. Ако английският не е проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложна работа като за прост чиляк като мен. Тук май нещо се разисква по въпрос. Ако английският не е проблем...

Трябва да има search модул. Другият вариант е с js, ама като не го чаткан... :) мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.