Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден. Искам да ви помоля ако знаете как се казва името на един от първите чат програми, мисля, че беше нещо от сорта "Попър" но не мога да е намеря.Ако знаете как се казва, моля кажете ми е. Поздрави: Цанко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш линк за сваляне, не мога да е намеря

Като я свалиш какво ще я правиш. Това не е момиче!

Капиш? Само с клиента, не можеш да вършиш нищо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Iveta Georgieva
      Винаги досега в лентата за чат вдясно, на компютърната версия на сайта, най-отгоре бяха подредени хората, с които си пиша най-много и дори да не са на линия пак си стояха най-отгоре и си изписваше кога последно са били на линия. Днес обаче в лентата са наредени хора, с които дори никога не съм си писала и никой от хората, на които всъщност пиша. Просто излиза всеки, който е онлайн, защо изведнъж стана така?? И как мога да го върна, както беше преди?
    • от Капитана
      Общ чат
      Тук може да си чатим

• от mockingjay
      Здравейте! Не разбирам кой знае колко от компютри и затова ви моля за съвет. Трябва ми лаптоп, който да използвам главно за сърфиране (гледане на клипове, Фейсбук, безпроблемно отваряне на поне 5-6-7 таба), слушане на музика и за зареждане на ОС през VirtualBox (4GB RAM достатъчни ли са за тази цел?)
      Изискванията ми са:
      - 4 GB+ RAM
      - Удобна БДС клавиатура
      - Стандартен размер екран (15/15.6 инча), матов, да не натоварва много очите
      - (Високо)качествена машинка, която да изкара дълги години (най-малко 5! )
      - Лесна поддръжка (лесно отваряне и почистване)
      - Уеб камера
      - Добро качество на звука
      - Добре е да има 3 USB порта, а не 2, но не е задължително

Няма нужда:
      - От инсталирана ОС
      - Да е лек и тънък (най-много да го пренасям от стая на стая; теглото е без значение)
      Според вас има ли качествени лаптопи до 700-800 лв и ако не, от колко пари започват те? Искам да си взема нещо наистина добро и да не съжалявам за покупката си.
      Вие какво бихте си взели - нов до 700-800 лв или втора ръка, но по-евтин (чувала съм, че имало много качествени/издръжливи употребявани лаптопи; обаче при този вариант няма ли опасност да си взема нещо, което може да се развали след няколко месеца например)?
      Какви характеристики да гледам? Какъв лаптоп бихте ми препоръчали? Благодаря предварително!
      EDIT: Кои магазини препоръчвате и кои не? Може също да напишете за какво друго (ако става и за друго) е подходящ лаптопа, който ще предложите, както и да споделите мнението си за процесорите, завършващи на U (Трябва ли да се избягват?)
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
      Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 
    • от edokredo
      Здравейте имам проблем със чата ми във фейсбуук.Времето на чата не е вярно пише,че съм писал на някой примерно в 5 часа ,а аз съм му писал преди 5 минути как се оправя това нещо ???
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.