Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми помогне  :(  не знам дали да взимам този лаптоп. Ако някой си го е закупил,ако може да драсне коментар дали си заслужава. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа не е лош. Зависи за какво ще го използваш. Същия модел взех за едно приятелско семейство. Изпозлват го за браузване, разговори по скайп и да гледат филми. На малкия пускат леки игрички. Като цяло машината се държи страхотно. Не грее и е стабилна. Може обаче да кажеш какъв ти е бюджета и колеги от форума могат да ти предложат и други варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,за това ли става на въпрос?И това ли ти е бюджета? За какво смяташ да го ползваш?На пръв прочит не си заслужава според мен заради бавният процесор, но ще е само за браузване и не можеш да отделиш повече пари, то и това е решение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подрепям горното за целите на ползване и бюджета - иначе ще хвърляме боб и лилави топчета, за да отгатнем :)

Сподели малко повече пък да видим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми лимита е 800лв.А иначе ще го ползвам за леки неща браузване,скайп,някоя лека програмка нищо чак толкова натоварващо. :)http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/query/(cpgnum=1&layout=7.0-9_6_4_5_9_108_107_79_107_81_103_107_90_91_120&uiarea=4&carea=22716E3BB7101EE2BBAB75CCD35B8E57&cpgsize=12)/.do?cat_id_1=DEBA581736B27FF1A90A002481B479E9&cat_id_2=DEBA53849E8CA4F1A90A002481B479E9&cat_id_3=DEBA520B17F506F1A90A002481B479E9&cat_id_4=DEBA57630743A8F1A90A002481B479E9&cat_id_5=DEB4CBEE75CD23F1A90A002481B479E9&cat_id_6=DEBA4F3E3085C2F1A90A002481B479E9&cat_id_7=DEBA501C7FC40CF1A90A002481B479E9&cat_id_8=DEBA51065DD24EF1A90A002481B479E9&cat_id_9=DEBA722E4C30FCF1A90A002481B479E9&cat_id_10=DEBA70BD2E8BDEF1A90A002481B479E9&cat_id_11=DEBA59213187DEF1A90A002481B479E9&category=category_0&search_main_category=&query=Asus+X501A ето за този говоря видях го и ми хареса ама да си призная не разбирам много и за това реших да попитам, хора които са по-добре запознати :)

1. Линковете да са по правилата: ASUS X501A-XX2272. Еми, виж как нещата се променят. Този е много по-добър от модификацията, посочена от мен. Ще върши работа за всичко, което е описано и то добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cvetelin Evtimov
      Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от StarLeofN2
      Здравейте , трябва ми помощ с намирането на драйвър за тъчпада на Asus X550LN  . При комбинация от fn + f9  да се пуска или спира както е по принцип . Благодаря !
    • от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.