Премини към съдържанието
Мутиш Мехмедов

Поставих код на сайта си ,но защо се показва този прозорец?

Препоръчан отговор

Това означава ли ,че робота не засича поставената от мен реклама или просто докато ме одобрят напълно ще се показва това прозорче ?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички нови издатели в програмата AdSense за съдържание трябва да преминат през процес за одобрение на молбата си в две стъпки. Този процес за одобрение се отнася само за подалите молба за AdSense за съдържание. Ако си осигурявате приходи посредством друг продукт (напр. AdSense за търсене, мобилни устройства, видео, игри и т. н.), не е нужно да преминавате през него.

Първата стъпка в процеса е предварителна проверка на сайта Ви и данните в профила Ви. Втората стъпка изисква давнедрите рекламния HTML код в сайта си. След като започнете да генерирате рекламни импресии, до приключването на окончателния процес за одобрение ще се показват временни „празни реклами“. Тези празни реклами се сливат с фона на страниците Ви и не следва да пречат на практическата работа на потребителите.

През това време няма да генерирате приходи и ако влезете в профила си, ще видите червен предупредителен банер, че той все още е в процес на проверка. Този период за проверка ни дава възможност и да обходим сайта Ви и да го добавим към индекса си, така че да можем да започнем да показваме реклами веднага щом получите цялостно одобрение.

За още информация, моля, направете справка с публикацията относно процеса за одобряване на издатели в официалния блог на AdSense.

След като внедрите рекламния код и приключим проверката на сайта Ви, ще бъде взето окончателно решение за одобрение. Ако получите одобрение, в съществуващите Ви рекламни елементи ще започнат да се показват действителни реклами.

За помощ при започване на работа с програмата, моля, посетете Академията на AdSense.

Уместността на показваните от Вас реклами следва да се подобри с времето. Имайте предвид обаче, че ако промените дадена страница, може да изминат една до две седмици, преди роботът ни да отрази това и да актуализира индекса ни, за да осигури по-подходящи реклами.

Добавянето на кода на AdSense за търсене към страниците Ви незабавно ще генерира поле на AdSense за търсене. Тъй като резултатите от търсенето се показват на хоствани от Google страници, подходящите реклами ще се покажат незабавно, ако са налице за конкретната заявка 

но пак не ми е ясно защо има отметка на - успешно създадохте рекламент елемент

а долу - поставяне на рекламен код няма отметка ,а съм поставил 

за това и питам дали е нормално това или просто робота не засича рекламите поставени в сайта ми

Като последвахте линка "Научете повече" какво научихте?

ако си наясно ми кажи :D защото нищо не разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, всичко е перфектно обяснено. Ако може някой колега с опит в ораторството, да го съкрати и изрази с 5 думи, ще му бъда признателен. Но не виждам проблем да го разберете и вие и, в този му вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
    • от Koobenot
      Имам технически проблем с TV STAR T910 USB PVR, когато постая USB Flash в устройството, флашката загрява и в рамките на няколко седмици спири да работи. Изваждайки я цялата пари. Опитах се да свържа флашката към устройството посредством USB 2.0 A Male - A Female кабел (като този), с цел да не загрява, но през кабела не я разпознава. Идеи как мога да отстраня проблема? Възможно ли е да не се подават 5V на конектора за Flash памет, защото свързвайки същата флашка посредством кабела към PC, си работи нормално?
    • от bumblebee
      От 2 дена се боря с това нешо и не мога да го направя - пробвах какво ли не. 
      Прецъквам като луд измежду 4 езика и не мога да ги махна. Помощ?
      Не мога да добавя снимките тук, затова ги пускам на линк - сами виждате, че са 4 езика, но не ми дава да махна другите, които не ми трябват.
      https://imgur.com/cHE31bG
      https://imgur.com/MPUtZYd
      https://imgur.com/a/nmgMF
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.