Премини към съдържанието
Plamen Yanev

проблем със самсун wave 525

Препоръчан отговор

имам следния проблем: докато ъпдейтвах операционната система (bada) изключих кабела и прекъснах ъпдейта и сега телефона не иска да се включи. Някой и ма ли идея как да го оправя. предварително благодаря  :)

Редактирано от Plamen Yanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам следния проблем: докато ъпдейтвах операционната система (bada) изключих кабела и прекъснах ъпдейта и сега телефона не иска да се включи. Някой и ма ли идея как да го оправя. предварително благодаря  :)

Така като гледам, по-добре сервиз...Защо си го прекъснал??? Това е най-глупавото нещо, винаги, на всички устройства, телефони, таблети, дори домашният ти компютър с Windows пише да не се прекъсват подобни процеси... Именно заради това...
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да споделя че си имаме вкъщи един Самсунг Стар-2 , който си остана за вещ след такова прекъсване . Женската част от домашния инженерен екип решила да обновява , но се сетила по някое време че трябва да се обажда , кабелите вън , рестарт и ..... в сервиз. Уж флаш , уж всичко наред и след 1 ден отново гаснене и до тук . Носих го на 2-3 места , ефект =0. Може би аз съм попаднал на некадърни майстори . Желая на автора на темата просто късмет .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прекъснах го защото прочетох че ъпдейта няма да работи пълноценно на този модел но явно беше голяма грешка! благодаря за бързия отговор  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да опиташ да го ъпдейтнеш отново, но не е гаранция за нищо, ако се е прецакал го носи в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.