Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Преди няколко дни се регистрирах в magazinera ,защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.comАз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.Благодаря ви!Ели

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл сърдиш им се че не ти дават ще продаваш нещо дето го нямаш в наличност?

Щом правилата им са такива ние какво да направим? 

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всичко се прави група вече....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.Благодаря ви!Ели

Аз лично не намирам някаква вина в "Продавалник", По скоро вината си е у вас. Дребните тарикатлъци никъде вече не вървят. Изобщо четете ли общите условия преди да се захванете с някакво начинание?

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си правила! И няма как кой да е да се регистрира без да се съгласи, че ги приема и изпълнява. Освен това, наскоро имаше промяна в правилата, за което бяха разпратени предупредителни имейли, та не виждам какъв е проблемът, та чак и група да се прави. Много е лесно да се сложи отметка без да се чете, а после да се мрънка.

Аз пък лично съм доволен от сайта, доста неща продадох, а и не малко купих. И винаги срещам отзивчивост и коректност, но и предлагам същото. Защо тогава да се сърдя и на кого, ако правя нещо, което е в разрез с правилата?

Недоволните да си направят собствен сайт и да си решат проблемите. Да не говорим, че подобни на въпросния сайт има под път и над път.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чиста проба реклама на тънко посочения сайт, хората взеха да си мислят, че най-добрата реклама е да засипеш другите, да излъжеш в един или друг форум и само си чакат уникалните посещения... Взеха да ми писват вече потребители с едно мнение да изсипят жлъч и жар и да изчезнат, като смятат, че ще ме ограмотят с великото си мнение...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, въпросната Ели не се появи, след като оплю един и въздигна друг сайт, ей тъй, уж мимоходом.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене всъщност не ми е ясно от какво печелят подобни сайтове, процент от продажбата ли си удържат или какво?

Напоследък продавалника гледам доста усърдно го рекламират по билбордове, вестници и телевизия - а за това трябват доста пари.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене всъщност не ми е ясно от какво печелят подобни сайтове, процент от продажбата ли си удържат или какво?

Напоследък продавалника гледам доста усърдно го рекламират по билбордове, вестници и телевизия - а за това трябват доста пари.

Ами промо обява на заглавната страница струва- 4.80лв....страница на категория -2.40лв...етикет спешно-2.40лв...фон на обявата-1.20лв

А сега извади калкулатора-виж колко такива обяви има и посмятай ;) А и в Продавалник също има реклами,за които се плаща....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен изброените по горе взимат и % от наложения платеж ако използваш формата в сайта за да попълниш товарителницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези смс-и най много да им покрият разходите. В повечето случаи такъв тип сайтове, който не предлага пряк достъп до стоката си, печели от предимно реклами. Реклами по сайта, интересувал съм се, няма да казвам числа, но определено накараха мисленето да ми се промени за този сайт, говоря преди да започне да се рекламира по телевизия и т.н. Тогава го мислих за малък нормален сайт, а сега е един от сайтовете с най-високи рейтинги за реклама в България... А относно Ели, поне преди да го разпространиш това съобщение в другите форуми, измисли по-убедителен аргумент за това, че си разочарована ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Преди няколко дни се регистрирах в magazinera ,защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.comАз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.Благодаря ви!Ели

Всеки сайт си има правила. Това, че ти не си си направила труда да ги прочетеш не те оправдава и не мисля, че от Продавалник са виновни за това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Преди няколко дни се регистрирах в magazinera ,защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.

Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!

Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.

А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!

Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.com

Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.

Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.

Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.

Благодаря ви!

Ели

Мисля, че може да е станала някаква грешка и да ти са изтрити обявите. Пиши на администратор. Но може и да си нарушила правилата на сайта, но това е трудно да се забележи от администратор, защото постоянно се слагат нови обяви. И третия вариант ми е, че рекламираш magazinera. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, надявам се да прочетеш отговорите, а не само да се изцвъкаш във всички форуми, при все факта, че не си права.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви e честит ''новия'' безобразен OLX ...Не съм против нововъведенията, но такова безобразие скоро не бях срещал.

Изтрити съобщения, премахнат рейтинг и още купища идиотщини...

Ха сега го коментирайте, че ми е интересно какво ви харесва (ако има какво де).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви e честит ''новия'' безобразен OLX ...Не съм против нововъведенията, но такова безобразие скоро не бях срещал.

Изтрити съобщения, премахнат рейтинг и още купища идиотщини...

Ха сега го коментирайте, че ми е интересно какво ви харесва (ако има какво де).

Нещо някакво доказателство. Кой е отрязания, нещо никнейм, какво му е отрязано. Как се доказва че е имало съобщения, които са изтрити и как се доказва, че не са изтрити щото примерно Скалата е напсувал някого и съобщенията са били докладвани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо някакво доказателство. Кой е отрязания, нещо никнейм, какво му е отрязано. Как се доказва че е имало съобщения, които са изтрити и как се доказва, че не са изтрити щото примерно Скалата е напсувал някого и съобщенията са били докладвани.

Tролчо нещо адекватно ще напишеш ли, или само си чешеш клавиатурата?

Доказателствата са като си влезнеш в профила и видиш, че това, което пиша е така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tролчо нещо адекватно ще напишеш ли, или само си чешеш клавиатурата?

Доказателствата са като си влезнеш в профила и видиш, че това, което пиша е така!

Аз нямам профил там. Защо ми е да се развалям в такива помийни ями?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменили са визията и платформата,но и аз не бях влизал доста време така,че ще се въздържа от мнение за момента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам профил, но не бях влизала отдавна. Като видях темата, влязох и останах, като трясната. Променили са го до неузнаваемост. Всичко е много различно и странно. Имах потребители, които ги следвах, но вече ги няма или не мога да ги намеря. Търсенето, е също много объркващо...Липсва и форума, или поне аз не го открих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам профил там. Защо ми е да се развалям в такива помийни ями?

Защо да е  помийна яма? Сайта като идея ми харесва.

Просто съм разочарован от това, което правят с него.Според мен го ''развиват'' в неправилна посока...

А това,че и там има мошеници е друг въпрос.То навсякъде си има и мърша...

Стана ми кофти, че съсипват сайта и съм сигурен, че ще има отлив на потребители...

Аз лично имам доста реализирани покупки и продажби там, но с този техен ''нюх'' за развитие в ущърб на потребителите мисля, че сайта върви в неправилна посока.

Е...всеки има право да съсипе това, което му принадлежи, но защо да е така.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне са изнесли форума на друг домейн, че да не е лесно по неосведомените ни колеги да го намерят веднага :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Имах потребители, които ги следвах, но вече ги няма или не мога да ги намеря....

Точно такива небивалици ме издразниха.То с новия облик се свиква, но много неща просто са изчезнали в небитието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ani7631
      здравейте,

Аз се влюбих в едно момче,но разликата между нас е, че той е на 13 а аз съм на 11. Аз незнам дали той ме харесва
      понякога си мисля дали да му кажа или да си мълча
      моля ви помогнете ми какво да правя

благодаря ви за отделеното време.
    • от Cvetanov Posveteniat
      Здравейте! Имам големи проблеми с моята щайга. Компа ми е следният: Процесор: Амд дуал нещо си 2.2 гх. Рам: 2 гб. Видео карта: нвидиа 512 мг. ХДД: 320 гб. Дънната платка не знам каква е. Купих го 2009 година от техномаркет Монтана. Добре помня, че това беше най-доброто, което хората можаха да ми предложат. Тогава беше около 400 лв., но помня също така, че монитора (21 инча с тунер) излезе по скъп. Та, в момента се намирам в Германия. Другата седмица се прибирам. Тук съм от 3 месеца, нашите бачкат, пък аз дойдох на почивка. Набавих се с някакъв лаптоп, не е кой знае какво, но определено върши страхотна работа. Самсинг q35 е. Той е: интел 1.66 гх. 2.46 рам. ХДД: 65 гб. Видео карта: интел 128 мг. Компютъра вкъщи е постоянно с отворена кутия. Има проблеми с охлаждането ли с кво. Постоянно го чистех, когато бях вкъщи, ако не е през седмица, то всяка седмица. Оставен е на бюрото, а не отдолу. Чистех го с сешуар, а за перките на процесора и захранването използвах клечки за уши. Никаква полза. Винаги му има нещо. Един диск с неро не мога да направя, щото прегрява. С еверест ми показва, че при много натоварване прегрява прочесора, стигне ли 105-110 се изключва само, и копчето за вкючване на пц-то свети, тоест мига. Какво да правя. Помогнете ми с прости неща, като се прибера кво да го правя тва пц. Аз лесно ще го преинстална, уин хп или 7, няма проблем. Проблема е, че нещо му куца и не ми върши работа. Занимавам се любителски с видео монтаж. С програмите и нещата съм доста навътре, но нямам добър комп. Дайте някаква конфигурация възможно най-евтината и добрата за тая работа. Или дайте друг съвет.. Плсс. хелп!
      CPU ядро 1 или 2 преграваше и се изключваше. Сега си спомних....
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.