Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам за един проблем. Имам компютър с операционна система Windows XP. Вчера си го взех от преинсталация и открих проблем. От вградените колонки на компютъра излиза звук, но от слушалките ми не. Може ли да ме посъветвате малко по-подробно как да се справя с този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом говорите за вградените говорители, предполагам става дума за лаптоп...

Тогава, каква е марката и модела му?

Както и тествайте слушалките на друг источник (телефон, усилвател мп3 плеър и т.н.)

Така, ще разберете от къде идва проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде никак звучи тази тема  , за да се даде по-конкретен отговор или насока за решение на проблема .Сега дано не се почне с въпросите дали автора е сигурен че слушалките му работят ,и дали ги е пробвал на друг компютър . Вероятен  въпрос е и дали е пробвал с други слушалки . И какви ли не въпроси от този сорт . Но вината си е на автора на темата . Звучи ми като " Монитора ми не пали " и до тук , след въпрос " А включен ли в мрежата " се почва с " Писна ми от вас , аз питам ,аз вие не знам си какво ... "  Успех желая , и ако автора има желание  да му се помогне ,да каже какво е правил и какво е опитвал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът е с вградени колонки и те си работят нормално, слушалките също работят като се включат в телефон например. Просто си мисля, че след преинсталацията са се нулирали настройките за едновременно възпроизвеждане на звук от колонките на монитора и от слушалките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава проверете си настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани ли са всички необходими драйвери на компютъра?

Точният модел на монитора може ли?

За да имате звук на монитора от компютъра, има два варианта:

1. Посредством  HDMI кабел, който пренася картина и звук

2.Допълнитeлно аудио кабелче (3.5 мм към 3.5 мм).

Проверете си връзките, и кажете как е свързано при вас (и дали изобщо има връзка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова "нулиране " на настройки след инсталация ,за което говори автора не съществува . В момента в който се включат слушалките звука автоматично трябва да се прехвърли към тях .Вариант е повреден изход на аудио картата. Друг вариант за проблема е след инсталирането автора на темата в опитите си да пробва разни неща да е променил бог знае какво . Тази тема е много тегава ,поради бедните и оскъдни сведения давани от автора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.