Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PhX

DDR1 или DDR2 е тази RAM памет?

Препоръчан отговор

Здравейте пичове, значи преди месец купих ЕСС РАМ памет (за сървъри) за доста малко пари и реших да я препродам. За пръв път държах в ръцете си памет за сървъри и беше интересна, и се намери човек който да я купи. Пратих му я за малко повече пари така хем аз печеля хем той и на ся ме обвинява че съм му продал DDR1 и прави скандали и иска да се обажда на полицията и аз ме хвана паниката мислих че греша и му казах да я прати обратно и всичко ще му върна да не се набута щото наиситна съм честен. И ся ми я прати за малко повече пари и аз да платя доставката но аз започнах да се ровя навсякъде защото няма шанс аз да съм объркал, просто не мога да си го обясня. И ся ще ви покажа снимки на РАМ-та

Това е от обявата като я купих и това получих

Публикувано изображение
Публикувано изображение

А това аз съм снимал вижда се май че всичко е както е с оригинала, нали? 

Публикувано изображение

Хвана ме паника понеже между ДДР и ДДР2 има много малка разлика, но броях и тези златни пинове и са 52 и тези от eBay също са толкова ето го линка за eBay - http://www.ebay.com/...=item1e83940e14 моля ви се погледнете и ми помогнете, ако съм прав и наистина е ддр2 ще му кажа да плати всички разходи или ще звъня АЗ на полицията. На моменти си помислих че греша но снимката в иБей ме убеди в другото, но все пак искам и други мнения

п.с. вече я е пратил и сега ми я връща, по съобщенията ме прави на луд и само чакам да се убедя че съм прав и тогава да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има очи -да чете! На етикета си пише!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DDR 2 е паметта, а тоя дето ти я е взел ми се струва, че изобщо не е имал понятие, че ECC не се използва в десктоп системи и сега се чуди как да се отърве от нея. А тея глупости с полицията, по-добре ги остави и не се занимавай. Връщай си му я обратно и бъди спокоен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има очи -да чете! На етикета си пише!

Знам знам, но не гледайте етикета, според него просто съм замаскирал това като съм сложил друг етикет или нещо от сорта, или съм изкарал ДДР2-ката напъхал ДДР и пратил. Не съм разбирач но и не съм малоумен, даже обявата в иБей сякаш потвърждава всичко защото в детайли гледам приликите да съм сигурен, но все пак чуждите мнения ще са ми от полза понеже с полицията не е шега работа. 

DDR 2 е паметта, а тоя дето ти я е взел ми се струва, че изобщо не е имал понятие, че ECC не се използва в десктоп системи и сега се чуди как да се отърве от нея. А тея глупости с полицията, по-добре ги остави и не се занимавай. Връщай си му я обратно и бъди спокоен.

Значи така ще направя, знам че има лека разлика но никога не съм имал ЕСС и до колкото знам ти трябва и друго дъно за това нещо но си казах, щом е ДДР2 може би това е стандарт и трябва да влезне и в обикновено дъно. Но форумите са места където можеш да научиш много от наистина хора които знаят, но ся ако откаже да я вземе и си е измил ръцете наистина май ще се наложи да звъня на полицията или аз ще го заплаша по същия начин както той ме стресира сутринта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, кажи му на оня да върви да си пие апчетата. Напълно буферирана сървърна памет е това. Изключено е да работи на любителски компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.