Премини към съдържанието
еди

Как се работи с преносим скенер-мишка?

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Въпросът ми е как се работи с този скенер-мишка? Предполагам има нужда и от допълнителен софтуер освен драйверите разбира се. Мога само да предположа, че се отваря един празен прозорец и с натискането на определен бутон на скенера, той почва да сканира това, което под него и с движението си по сканиращата се страница да се появява (запълва) на съответният прозорец на екрана. Ако някой е ползвал или знае как става (може и линк към някое видео), моля да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар че 110 лева ми се виждат множко за подобна играчка.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, така се бачка, ама и на мен ми се вижда много и напълно ненужно.Ако ти трябва скенер, вземи си един обикновен и една мишка отделно. Така поне, ако се скапе едното, се скапва само то.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва скенер, вземи си един обикновен и една мишка отделно. Така поне, ако се скапе едното, се скапва само то.

Според мен си има много сериозна идея: Размер. А3 скенер си е солидно голямо нещо, докато това чудо + лаптоп е много подвижно. Недостатъците са ясни.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен си има много сериозна идея: Размер. А3 скенер си е солидно голямо нещо, докато това чудо + лаптоп е много подвижно. Недостатъците са ясни.

Зависи колко често ти трябва да сканираш А3. Ако го правиш 2-3 пъти в годината...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи колко често ти трябва да сканираш А3. Ако го правиш 2-3 пъти в годината...

Ми може и пощенски картички да сканираш, ама да трябва да ги сканираш на десет различни места :) Като казах размер имах предвид мобилност, а не толкова място на бюрото ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Значи както предполагах. Без да правя реклама, ама предвид предстоящия утре черен петък, може да поевтинее. За това и питах предварително. Иначе като лесно преносимо навсякъде е по-добре това, но е ѝ по-скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.