Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Saso16

Някой с ранк uploader в zamunda.net?

Препоръчан отговор

Трябва ми някой които може да качи в замунда!

Трябва да се качи една игра Loong (безплатна) http://loong.gamigo.com/en/, плащам за услугата. 

Ако някой се интересува пишете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че играта е безплатна за играене, не означава че разпространението и от лица различни от авторите й, е легално.

Честно, не виждам защо някой би платил за това действие, ако няма собствена изгода от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не пишеш директно във форума на маимунда а се опитваш да вървиш тук по ръба на законите  на Калдата :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да са го баннали оттам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че играта е безплатна за играене, не означава че разпространението и от лица различни от авторите й, е легално.

Честно, не виждам защо някой би платил за това действие, ако няма собствена изгода от него.

В ТОС изрично пише че е рарешено споделянето на клиент файла.

Искам да създам бг гуилд в играта но няма нито един от бг затова мисля че ако качим в замунда поне 25-30 ще започнат.

И имам си собствен бизнес затова не ми е проблем да предлагам малко пари срещу услугата.

А защо не пишеш директно във форума на маимунда а се опитваш да вървиш тук по ръба на законите  на Калдата :) ?

Защото там не е разрешено да предлагам пари за упа, а ако не предлагам никой не се интересува :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ТОС изрично пише че е рарешено споделянето на клиент файла.Искам да създам бг гуилд в играта но няма нито един от бг затова мисля че ако качим в замунда поне 25-30 ще започнат.И имам си собствен бизнес затова не ми е проблем да предлагам малко пари срещу услугата. Защото там не е разрешено да предлагам пари за упа, а ако не предлагам никой не се интересува :)

Стани суперпотребител и ще ти се предложи пост на младши ъплоудер. Не е това начинът за популяризация. Ти съвсем в пряка реч си казваш: "Аз искам да направя реклама на играта", защото постигането на популярност е именно това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер Потребител съм вече но ще отнеме много време по този начин.

Играта е много популярен но в България не е :(

Аз от 2006 играя силкроуд но вече там никой не остана след това намерих тази игра от гамиго, играта е много подобна на силкроуд минава

в едно и също време в едни и същи места.

От 5дни сам си играя но няма нито един от бг дори си купих кеш в играта за да пратя алл чат но без резултат :(

И да това ще е вид реклама поне трябва да намеря 30-ма активни от бг за да достигнем заедно нещо в играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи все пак с играта се въртят пари...Повечето такива игри предлагат бонуси за поканването на нови играчи и рекламиране на играта. Най-често в бройки специална за дадената игра виртуална валута, специален ресурс, премиум пакет и прочие. Нещо продължава да ми намирисва. Когато се предлагат пари, това не е случайно и невинно действие. Примерно в една вече спряна игра "Empire Craft" се даваха диаманти("реални" не диамантени карти) и купони за някои специални итеми) за покана. Там обаче въпросната покана, беше свързана с публикуването на адрес(по определен начин свързан с акаунта на поканващият) през който да влязат определен брой нови играчи, което се засичаше от софта на играта и се даваше достъп до наградите. Броят давани "реални" диаманти, беше лимитиран до 30, но в рамките на лимита, в зависимост от броя поканени се придобиваха различен брой(10; 20 и 30). Със самите "реални" диаманти, можеше да се пазарят итеми както във вътрешният магазин достъпен от играта, така и от отделен такъв на сайта на създателите на играта, в който можеше да се пазарува само с такива получени като награда за успешно поканване, или със закупени диаманти, но не и с достъпваните от диамантени карти, които се намираха в процеса на играене, в това число и спечелване при въртене на "колелото на късмета".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко видях, че и Супер потребители могат да качват торенти в zamunda.net .. провери отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз забелязах преди малко че има нов бутон качи :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.