Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.

Онзи ден си гледах съвсем спокойно някъв филм и снощи нещо мръднах РС-то и кабела за звука се е извадил.... и аз като първия пич си го слагам на 2 ред 2-рия жак (зеления) обаче не тръгва... пробвах и след рестарт .. Нищо.Преди пак ми се беше случило това и го оправих след 1 рестарт като кабела е в зеления жак. Сега и 5 рестарта, пак не става.

Мисля, че ще ви трябват тези :

1. post-314407-0-79050100-1385753090_thumb.

2. post-314407-0-89754700-1385753168_thumb.

Дори и аз не знам какви неща инсталирах и дали са те... затова моля ВАС за помощ да намеря драйвър или съвет за жаковете.

Предварително благодаря.

Поздрави,

Ники 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерете друг компютър и поставете там "кабелът за звука",както сте казал.

Така ще се разбере кое не е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема едва ли ти е в драйверите. Провери дали колонките работят на друго ПС, за да ги елиминираме като проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.

нещо мръднах РС-то и кабела за звука се е извадил.... и аз като първия пич си го слагам на 2 ред 2-рия жак (зеления) обаче не тръгва... 

Първото нещо,което трябва да се провери, при тази ситуация е дали не е прекъснал кабела или не е включен в буксата за микрофона...а не фал с драйвъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко трудно ще пробвам колоните, понеже кабела минава под плочките, а нямам лаптоп с който да тествам ... И да, сложил съм кабела в жака, който пише Front.... Kaто гледам колоните няма как да ги тествам, останаха драйвърите ?

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩТА !. Оправих се :

Кабела при двд системата беше изваден и оттам всичко .... Евалата, мерси за бързия отговор :)

Редактирано от nikibg93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.