Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)От скоро започнах да стриймвам различни игри, главно LOL. Искам да си взема що годе прилична web camera която да снима що годе добре с приличен FPS, понеже сегашната ми http://jarcomputers.com/p_CAMA4PK750G не става за тази работа. Тази в момента ми замазва леко, като говоря и особено ако реша да мърдам малко  :get out: .  Като бюджет не искам да се изхвърлям много, максимум 50-60лв като в това число влиза и доставката. Но най-предпочитам да ми предложите нещо от Tehnopolis или Tehnomarket понеже ако има проблем, да не се занимавам с излишни куриерски услуги. Евентуално и eMAG върши работа. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)От скоро започнах да стриймвам различни игри, главно LOL. Искам да си взема що годе прилична web camera която да снима що годе добре с приличен FPS, понеже сегашната ми http://jarcomputers.com/p_CAMA4PK750G не става за тази работа. Тази в момента ми замазва леко, като говоря и особено ако реша да мърдам малко  :get out: .  Като бюджет не искам да се изхвърлям много, максимум 50-60лв като в това число влиза и доставката. Но най-предпочитам да ми предложите нещо от Tehnopolis или Tehnomarket понеже ако има проблем, да не се занимавам с излишни куриерски услуги. Евентуално и eMAG върши работа. :) 

За този бюджет,който си посочил е почти невъзможно да се намери качествена камера отговаряща на твоите желания.За тази цел се нуждаеш от качествен продукт с висока резолюция.Ето няколко предложения - LOGITECH HD WEBCAM C270 ,LOGITECH HD WEBCAM C310. Според мен по-добър вариант са тези модели - LOGITECH HD WEBCAM C615,LOGITECH HD WEBCAM C920

Поздрави !

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много съм доволен от  

Logitech C270 

Цената и се вписва в бюджета - около 42 лева. Предлага се и от eMag. Едно условие обаче за добрата и работа. Бърз интернет, особено щом ще стриймваш. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.