Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ивайло Велков

Търся програмист

Препоръчан отговор

Здравейте,

Kазвам се Ивайло Велков, представлявам и ви пиша от името на фирмата - рекламна агенция на мои роднини.

Пиша ви връзка с това, че търсим нови програмисти, с които да работим, тъй като настоящите показват изключително несериозно отношение към работата си и най-вече към работата с краен срок.

Интересувам се от програмиране на сайтове и по-точно под HTML 5, CSS 3, JavaScript с модерен вид и безупречно изпълнение, като висчки графични елементи ще ви се предоставят от наша страна готови. Тъй като някои от клиентите разполагат с по-малък бюджет и предпочитат страници с готови теми така че в зависимост от поръчката, ще се наложи работа и с Wordpress.

Сайтовете трябва да са откриваеми за масовите търсачки, следователно е нужна и оптимизация на SEO, да могат да бъдат отваряни и през Internet Explorer 8, задължително е да имат и мобилни версии.

Ние търсим сериозен/и програмист/и с опит, основното което търсим е качество на работата, наистина сериозно отношение за работа и с краен срок.
Ако проявявате интерес към евентуални работни взаимоотнишения, ще се радвам да отговоря на въпросите ви в най-кратък срок.

В заключение основните изисквания:

• [*]
Valid HTML Code [*]HTML5, CSS3 - IE8 Compatible (да се чате, но да не ограничава общият дизайн) [*]JavaScript [*]Fully respondet design (Bootstrap 3)-custom mobil menu version/Responsive jQuery. - тази точка е много важна [*]CMS [*]FTP - AjaxPlorer [*]social link [*]Formular [*]Работа с Wordpress или MODx

Ако проявявате интерес, моля пишете ми в най-кратък срок на: ivailo.e.velkov@gmail.com

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша ви връзка с това, че търсим нови програмисти, с които да работим, тъй като настоящите показват изключително несериозно отношение към работата си и най-вече към работата с краен срок.

Туй се получава най-вече, когато се наемат хора за малко пари. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй се получава най-вече, когато се наемат хора за малко пари. :P

ТУЙ се получава в ранна детска възраст, нарича се възпитание, култура, народопсихология... както искате му казвайте.

Пък и в тази сфера хората в България са малко, тези които наистина си разбират от работата вече си имат предостатъчно, а тези които са на свободна практика са масово само "приказки".

Проблемът на българина, при каквито и да било работни взаимоотношения, много се притеснява да говори за пари. Имайки предвид, че става въпрос за работа, нищо няма да остане незаплатено. Именно и за това се водят преговори, ние искаме от страна на наетите хора да дадат цена за услугата си. A ако работят добре ще си заслужат и бакшиш. Когато един човек си върши работата съвестно, трябва да бъде и стимулиран. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато човек работи в Турция(наследена от древна Персия), има и "бакшиш". В България такива понятия, на нашият език не съществуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато човек работи в Турция(наследена от древна Персия), има и "бакшиш". В България такива понятия, на нашият език не съществуват.

*cough*  Бонус *cough* или е прекалено английско??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*cough*  Бонус *cough* или е прекалено английско??

За предпочитане е  размера на заплатата, да се покрива с декларираният, който от своя страна да е адекватен на позицията. Съответно и осигуровките да са върху висока стойност, а не на минимума. Всичко останало се тълкува като подкуп на служителя от страна на работодателя, да получи съдействия за нарушения на законите. Бонусът е термин който е по-подходящ, но отговаря на малко по-различни причини за придобиване и раздаване. Обикновено такъв се раздава от спестени средства, предвидени за капиталови разходи, като се раздава на хората, които по преценка са го заслужили и поради чиято качествена дейност са спестени парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При сериозно отношение и добре свършена работа винаги има и бакшиш. Когато един човек си върши работата съвестно, трябва да бъде и стимулиран. 

Ами кажи колко парички предлагаш и съответните фронт-енд девелопъри (тъй се казва туй, което търсиш) ще се свържат с теб, ако офертата си струва. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За предпочитане е  размера на заплатата, да се покрива с декларираният, който от своя страна да е адекватен на позицията. Съответно и осигуровките да са върху висока стойност, а не на минимума. Всичко останало се тълкува като подкуп на служителя от страна на работодателя, да получи съдействия за нарушения на законите. Бонусът е термин който е по-подходящ, но отговаря на малко по-различни причини за придобиване и раздаване. Обикновено такъв се раздава от спестени средства, предвидени за капиталови разходи, като се раздава на хората, които по преценка са го заслужили и поради чиято качествена дейност са спестени парите.

В такъв вид, да, приемам забележката и считам, че грешката в изразните средства е моя. Но ние не търсим програмист, който да назначим във фирмата си, ние търсим програмист на свободна практика, фирма, с когото/която след тестов проект (по който работата му естествено ще бъде заплатена) и евентуалното му успешно завършване да работим и занапред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но ние не търсим програмист, който да назначим във фирмата си, ние търсим програмист на свободна практика, фирма, с когото/която след тестов проект (по който работата му естествено ще бъде заплатена) и евентуалното му успешно завършване да работим и занапред.

Хората хубаво са казали, че с трици маймуни не се ловят.

Та после недей се чуди туй твоите програмисти що са се пръкнали толкоз несериозни откъм вършене на работа. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това за заплатата не случайно съм го намекнал. Време е да си потърсите собствен персонал. Сериозна работа от външна фирма също се върши, но за сериозно и срочно да се свърши работата от такива, може да излезе(дори в пъти) по-скъпо от колкото редовна заплата, макар и с размер, като както писах, за съответната позиция. Знаете не по-зле от мен, че за отваряне на (ново)работно място има преференции от държавата, с които ще спестите частично разхода за заплата и частта за осигуровки, които се плащат от Вас, а и ще спестите данъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sarditata
      Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?
      Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?
      Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от Frozen11
      Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

• от Frozen11
      Здравейте,
      Имам следната задача:
      Единственото, което успях да направо дотук е страницата за вход/регистрация с две взаимно изключващи се форми. При регистрация успях да направя създаването на XML файл, но всеки път се създава нов с името на потребителя, а ми трябва един. Ще се радвам някой да откликне. Благодаря.
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.