Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Според Вас кой модел си заслужава повече да се вземе в момента, погледнато от цена/качество /функции?

Притежавам S3 и обмислям да подаря или S3 или S4 mini на близък човек.

Дали S4 mini няма да има по-добра поддръжка в бъдеще от S3?

Ако трябваше да избирате между двата, кой бихте взели?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам S4 mini на 4 месеца.

След ъпдейт преди две седмици..телефона умря..батерията падаше по 4 пъти на ден, без телефона да се ползва..програмите увисваха, забиваше..след ресет се оправи, но продължава да зацикля от време на време при прости команди от типа..редакция на контакти или обединяването им..

Нещо спрях да му се радвам..а поддръжката излиза много бъгава. 

Иначе е ок телефончето, но твърде скъпо за възможностите, които предлага. Дори и снимките му не са кой знае колко добри.

Не бих повторила или препоръчала.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vilipeer-аз ще ти отговоря така----кой Samsung (TB) е по добър 6-та,или 7-ма серия (например) Както искаш,така ме разбирай ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-новият модел (пък даже и по-нисък клас) по презумпция ще е с по-дълга поддръжка на софтуера, погледнато от сегашния момент.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3, hands down. Просто минитата не могат да се сравняват с флагманите (от името на човек, ползващ S3 mini. За моите изисквания е перфектен, но=> Щом има бюджет за S3, изобщо не се замисляй за mini. Пък бил той и по-нова "генерация".

А към колежката - телефончетата си имат гаранция, явно си попаднала на дефектна бройка, никой никъде не е застрахован при техниката. Като попаднеш на развален домат, спираш ли да ядеш домати ?  ;)

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също си мисля, че е неоправдано да се дават същите пари за мини, при положение че S3 мога да го взема чисто нов за 550лв.!

Отделно до колежката по-горе, това е от последния ъпдейт, не знам дали има наличен 4.3 за S4 mini, но като цяло аз се изкуших да ъпдейтна английския ром 4.3 и да го флашна през Odin... ами пълно разочарования... батерията от 36% падна за няма и 4 часа... множество бъгове и т.н, та реших да си флашна 4.1.2 и  съответно батерията рулира! на четвъртия ден с 9 процента батерия проведох към 10-на разговора с продължителност от по 3 минути и накрая ми останаха 4%!

4.1.2 rock!

Отделно като гледам дори за S I9000 има къстъм ромове 4.4, какво остава за S3, при положение че го чака официален 4.4 през Март!

S3, hands down. Просто минитата не могат да се сравняват с флагманите (от името на човек, ползващ S3 mini. За моите изисквания е перфектен, но=> Щом има бюджет за S3, изобщо не се замисляй за mini. Пък бил той и по-нова "генерация".

А към колежката - телефончетата си имат гаранция, явно си попаднала на дефектна бройка, никой никъде не е застрахован при техниката. Като попаднеш на развален домат, спираш ли да ядеш домати ?  ;)

Само където тук не говорим за телевизори.;-) ;)

Vilipeer-аз ще ти отговоря така----кой Samsung (TB) е по добър 6-та,или 7-ма серия (например) Както искаш,така ме разбирай ;)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-новият модел (пък даже и по-нисък клас) по презумпция ще е с по-дълга поддръжка на софтуера, погледнато от сегашния момент.

Няма никаква гаранция за поддръжка на операционната система от Google, освен към Nexus. Според мен тя е 18 месеца.

Та за презумпцията. По-старите модели се прецакват с кофти обновяване към ново андро + бъгав firmware. За S3 и Андроид 4.3 (насран официално от Samsung с вариант за fake rollback) e факт.

Major issues in new Android 4.3 update for Galaxy S III:-- Wake up lag (Sometimes it takes a few seconds to wake the device from standby and sometimes a few minutes)- Random Freezing- Huge battery drain- Bluetooth Audio issues during playback in car- Stuttering music playback with stock Samsung music app- Device freezes as soon a call is received (Black screen issue)- Poor RAM management (very difficult to multitask)- Wi-Fi issues

Освен това има още по-жестоко прецакване с APP lifetime, както и да е...

...

Не бих повторила или препоръчала.

На същото мнение съм, използвах вариант за връщане към търговеца за това недоразумение :)

Редактирано от nologo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе официален 4.3 patch за Galaxy S4 и Galaxy S3!

Няма никаква гаранция за поддръжка на операционната система от Google, освен към Nexus. Според мен тя е 18 месеца.

Та за презумпцията. По-старите модели се прецакват с кофти обновяване към ново андро + бъгав firmware. За S3 и Андроид 4.3 (насран официално от Samsung с вариант за fake rollback) e факт.

Освен това има още по-жестоко прецакване с APP lifetime, както и да е...

На същото мнение съм, използвах вариант за връщане към търговеца за това недоразумение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След една година S4 mini сигурно ще получи обновление до 4.5 (или която ще е актуалната версия тогава). А S3 ще е забравен. Това ми беше мисълта - приоритет винаги ще бъдат по-пресните устройства.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.