Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели , 

Въпроса ми е много прост за вас сигурен съм , Какъв е сокета на това дъно ? решил съм да му сменя процесора с двуядрен, че този много куца вече помогнете и с примерни процесори :) Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели , 

Въпроса ми е много прост за вас сигурен съм , Какъв е сокета на това дъно ? решил съм да му сменя процесора с двуядрен, че този много куца вече помогнете и с примерни процесори :) Поздрави :)

То си пише

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм да , Ам2  дайте някакви примерни процесири, сега съм с Амд Атлон 3000 1.8гхз

Благодаря за бързия отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм да , Ам2  дайте някакви примерни процесири, сега съм с Амд Атлон 3000 1.8гхз

Благодаря за бързия отговор :)

Изчакай колегите от Hardware Team да ти дадат предложения.Не се занимавам с хардуер. Може да се наложи даже и смяна на биос на дъното при смяна на процесора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важен слота може и AM3 процесор да сложиш стига да се поддържа от дъното най-отдясно ако пише n/a значи че процесора не се поддържа, за другите има от коя версия нагоре на BIOS-а ще върви Списък с поддържани процесори .

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Сега ви пиша от компютър със същото дъно и процесора му е AMD ATHLON 64 X2 DUAL-CORE 5000+ 2,61GHZ със 768MB RAM (вътрешно видео) Със този процесор Windows XP SP3 си върви доста добре, но full-hd в тубата видеото засича. За интернет е идеална машина :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евала на вас момчета :Д добре че ви има да помагате на хора, с ниска степен образовани в компютърните среди тези дни ще сменя процесора. Но имам още един въпрос мога ли да ползвам охлаждането от стария процесор или трябва ново ? и имали още нещо което трябва да знам при покупката и смяната  ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш как се слага процесор по-добре дай на някой познат който знае как се слага процесор. Мисля, че охлаждането от стария процесор може да де използва, но не съм напълно сигурен .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евала на вас момчета :Д добре че ви има да помагате на хора, с ниска степен образовани в компютърните среди тези дни ще сменя процесора. Но имам още един въпрос мога ли да ползвам охлаждането от стария процесор или трябва ново ? и имали още нещо което трябва да знам при покупката и смяната  ? :)

Може, стига да съвпадат ватовете на стария процесор и на новия. Например ако стария ти процесор е 65 W и новия трябва да е толкова, за да нямаш проблеми с топлината. Ако ще го слагаш ти да не забравиш термопастата. При AMD в youtube всички размазват малко термопаста по целия корпус на процесора. Пък дали така е най-правилно не знам...

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Термо паста се слага колкото едно грахово зърно :-) http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/petya/%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB/1001-pea.jpg

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още 1 въпрос Версията на биоса е Ф2 , може ли да използвам процесор за версия Ф1 .

Ако има нещо ще пиша :)

Редактирано от Fuck3R (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока , да те питам , ти сигурно не ядеш грах , но не си и виждал , така че не давай съвет че трябва да се слага колкото грахово зърно - щото си е доста голямо и после автора ще каже че прегрява :)

Публикувано изображение

По добре автора да изгледа някой клип и да действа :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един ориентировъчен клип - 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчително е термо пастата да се разнесе равномерно по цялата капачка на процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока , да те питам , ти сигурно не ядеш грах , но не си и виждал , така че не давай съвет че трябва да се слага колкото грахово зърно - щото си е доста голямо и после автора ще каже че прегрява :)

Публикувано изображение

По добре автора да изгледа някой клип и да действа :D

Сега видях, че си ме цитирал. Повярвай ми аз винаги слагам колкото едно грахово зърно и нямам никакви проблеми с прегряването, напротив температурата ми е по-ниска :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.