Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

georgibaev

Питане за Iphone 4S ,спешно

Препоръчан отговор

Здравейте хора :) Имам едно питане ,значи понеже към Коледа мисля да си взема Iphone 4s втора ръка ,исках да питам струва ли си да се вземе на IOS 7 ,защото в класа доста хора са с Iphone 4 и са с IOS 7 и телефоните им доста лагват и не вървят гладко ,а един приятел който е с IOS 6 телефона му е супер бърз.Мисля си ,че това е понеже 4-ката е старичка,а 4С малко или много е по-нов и се чудя дали ще лаги така, защото мен това ме притеснява и не бих си взел телефон-а ,ако ще лаги с ИОС 7 ,така че моля дайде съвети. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората ръка телефони нямат коледни промоции. От какъв зор е спешна темата? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се колебая м/у двама човека ,които ми предлагат телефони на различни цени един от друг и единия е на ИОС 6 ,а другия на 7.Ако не им отговоря скоро ,сделка няма да има ,затова :):D След като получа някой друг добър отговор ,темата я трийте ,ако пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тъй или иначе хардуера е важен, а той е еднакъв. Разликата може да е в модификацията с повече или по-малко "дисково" пространство и някои допълнителни функционалности за начини на връзка налични като екстри в най-скъпите варианти. Практически това което трябва да се гледа, е състоянието на телефона, наличността на остатъчна гаранция и цена. Останалото и сам може да си го инсталирате в последствие. Дано въпросните двама хубавци, да не Ви преметнат и набутат с нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел има 4S и е с iOS 7 още от бета версиите и проблеми с лаг не е имал! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение 4S с коя от двете iOS ще бъде. И аз съм на 6.1 но поради други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.