Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте хора :) Имам едно питане ,значи понеже към Коледа мисля да си взема Iphone 4s втора ръка ,исках да питам струва ли си да се вземе на IOS 7 ,защото в класа доста хора са с Iphone 4 и са с IOS 7 и телефоните им доста лагват и не вървят гладко ,а един приятел който е с IOS 6 телефона му е супер бърз.Мисля си ,че това е понеже 4-ката е старичка,а 4С малко или много е по-нов и се чудя дали ще лаги така, защото мен това ме притеснява и не бих си взел телефон-а ,ако ще лаги с ИОС 7 ,така че моля дайде съвети. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората ръка телефони нямат коледни промоции. От какъв зор е спешна темата? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се колебая м/у двама човека ,които ми предлагат телефони на различни цени един от друг и единия е на ИОС 6 ,а другия на 7.Ако не им отговоря скоро ,сделка няма да има ,затова :):D След като получа някой друг добър отговор ,темата я трийте ,ако пречи.

Редактирано от georgibaev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тъй или иначе хардуера е важен, а той е еднакъв. Разликата може да е в модификацията с повече или по-малко "дисково" пространство и някои допълнителни функционалности за начини на връзка налични като екстри в най-скъпите варианти. Практически това което трябва да се гледа, е състоянието на телефона, наличността на остатъчна гаранция и цена. Останалото и сам може да си го инсталирате в последствие. Дано въпросните двама хубавци, да не Ви преметнат и набутат с нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел има 4S и е с iOS 7 още от бета версиите и проблеми с лаг не е имал! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение 4S с коя от двете iOS ще бъде. И аз съм на 6.1 но поради други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Toni_995
      Здравейте преди няколко дни си взехме тв Samsung 55MU6172 имаме проблем ,като влезнем в интернет и цъкнем на сайт със филми без значение  кой дава обложките на филмите с различен цвят ще добавя снимки. Моля някой който разбира да ни помогне , благодаря ви.  

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.