Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trqbvatiaccount

Препоръчайте таблет.

Препоръчан отговор

Здравейте,Препоръчайте ми таблет до 270-280лв.Ще се използва за стандарните неща:игри,сърфиране в и-нет и т.н.Не съм фен на конкретни марки.Просто искам най-доброто за парите си откъм производителност и качество.Благодаря на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Препоръчайте ми таблет до 270-280лв.Ще се използва за стандарните неща:игри,сърфиране в и-нет и т.н.Не съм фен на конкретни марки.Просто искам най-доброто за парите си откъм производителност и качество.Благодаря на отзовалите се.

Asus MeMo Pad HD 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus MeMo Pad HD 7

Благодаря.Все пак,какво ви е мнението за acer a1 810,например?Просто за сравнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.Все пак,какво ви е мнението за acer a1 810,например?Просто за сравнение.

по-голям екран, по-малка разделителна способност. Нали искате марка, не сравнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по-голям екран, по-малка разделителна способност. Нали искате марка, не сравнение :) 

Не са ли с еднаква разделителна способност?Да разбирам ли,че asus-a окончателно е по-добрият избор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са ли с еднаква разделителна способност?Да разбирам ли,че asus-a окончателно е по-добрият избор?

Не, асуса е 1280х800 http://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_MeMO_Pad_HD_7/#specifications

ейсъра е 1024х768 http://www.acer.com.au/ac/en/AU/content/model/NT.L1CSA.001

П.П. И това е лично мое мнение, изчакайте и другите съфорумци да споделят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, асуса е 1280х800 http://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_MeMO_Pad_HD_7/#specifications

ейсъра е 1024х768 http://www.acer.com.au/ac/en/AU/content/model/NT.L1CSA.001

П.П. И това е лично мое мнение, изчакайте и другите съфорумци да споделят :)

Извинете,паметта ме излъга,благодаря за мнението,ще изчакам и другите ви колеги. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асус мемо пад хд 7 , таблета е уникален. До ден днешен, не мога да се оплача от нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асус мемо пад хд 7 , таблета е уникален. До ден днешен, не мога да се оплача от нищо.

Ясно,а как се справя с по-тежките игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как очакваш да са с еднаква разделителна способност???Дори да приемем, че са с еднаква, то нали екраните са с различни размери...Имаш 8 инча екран с по-малка разделителна способност при Ейсъра и 7 инча екран с по-голяма разделителна способност при Асуса. Простота логика показва, че екрана на Асуса ще е в пъти по-добър...Или нека го поставя така... Имаш 1,024х768=786,432 и това е на размер 8 инча.... Също така имаш и 1280х800=1,024,000 пиксела, при това на размер 7 инча... Демек имаш мнооого повече пиксели на по-малко разстояние...Осталите неща са почти същите, и двата таблета имат 4 ядрен процесор с тактова честота 1,2 GHz и да не продължавам...Да, Асуса е по-добър, по-удобен, по-практичен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как очакваш да са с еднаква разделителна способност???Дори да приемем, че са с еднаква, то нали екраните са с различни размери...Имаш 8 инча екран с по-малка разделителна способност при Ейсъра и 7 инча екран с по-голяма разделителна способност при Асуса. Простота логика показва, че екрана на Асуса ще е в пъти по-добър...Или нека го поставя така... Имаш 1,024х768=786,432 и това е на размер 8 инча.... Също така имаш и 1280х800=1,024,000 пиксела, при това на размер 7 инча... Демек имаш мнооого повече пиксели на по-малко разстояние...Осталите неща са почти същите, и двата таблета имат 4 ядрен процесор с тактова честота 1,2 GHz и да не продължавам...Да, Асуса е по-добър, по-удобен, по-практичен!

Вече уточних защо се обърках разделителните им способности.Разбирам вашето мнение,благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече уточних защо се обърках разделителните им способности.Разбирам вашето мнение,благодаря.

Имаме тема за Асуса - Мнения,препоръки за таблет Asus Memo, започната от Малкия стар войник (който е писал и в тази тема) и там може да прочетеш всякакви въпроси, сравнения, проблеми и препоръки и да се запознаеш доста по-добре с въпросният таблет.А Асуса, лично за мен, е по-добрият избор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме тема за Асуса - Мнения,препоръки за таблет Asus Memo, започната от Малкия стар войник (който е писал и в тази тема) и там може да прочетеш всякакви въпроси, сравнения, проблеми и препоръки и да се запознаеш доста по-добре с въпросният таблет.А Асуса, лично за мен, е по-добрият избор :)

Благодаря,не бях виждал темата,ще и отделя време. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно,а как се справя с по-тежките игри?

Какво имаш предвидю под тежки игри.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвидю под тежки игри.?

Имаш ЛС,за да не спамя излишно.Междудругото добре ли е да си купя протектор за екрана евентуално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС,за да не спамя излишно.Междудругото добре ли е да си купя протектор за екрана евентуално?

Да добре, ще е аз на моя поръчах, но до ден днешен (42 дни) , не ми е пристигнал от "ибей".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.