Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Я вижте как се хранят в САЩ! Ужас! :shock11:  Това посмъртно не бих го яла никога! :tease2:Ние направо сме имали истинска столова и истинска храна! Друго си е да пиеш чай от паничката, да хапваш вкусна супа, топла манджа или любимото ми от стола в училището в София - бял ориз с месо, ммммммммммм. :lick lips:  Да не говорим, че американското мляко е бъкано от ГМО, плодовете им и те, храната им е просто ужас, а децата там не познават вкуса на топлия и вкусен училищен обяд, да не говорим, че там чай не пият и истинския чай не го познават.  За разлика от млякото на тия снимки, шоколадовото млекце на "Фибела" и това със кафенце са къде - къде по - вкусни и истински. :lick lips:Как се радвам, че не съм родена в САЩ.......... Даже столовете им са едни грозни и неуютни.

Че там не познават и тази вкусотия - компота. :lick lips:http://div.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%93%D0%BD%D1%83%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B5-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8_l.g_c.98423_i.350604_sogi.1134725.html#title

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бе Anne-отвори тема дето не е за болежки :yanim:

Сладур си ти :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бе Anne-отвори тема дето не е за болежки :yanim:

Сладур си ти :)

Не бъди толкова сигурен, по-добре я питай колко килограма тежи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова сигурен, по-добре я питай колко килограма тежи.

Начи е голям сладур :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи е голям сладур :)

Не позна. Може би, ако започне да си хапва, не само качествено, ами и количествено ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не позна. Може би, ако започне да си хапва, не само качествено, ами и количествено ;)

Оф верно бе-тя беше слабичка.Ми....тогава е слаб сладур :)

ПП...Папай Аnne папай-да станеш кат мен голяма :turkey4:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хранят се като свине. Точка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко килограма тежи.

35 или 37 има проблеми и е странно че избщо харесва храна!?

За цял живот намразих храните предлагани в училищния стол.

Караха ни да ядем буламачи разни попари с чай и ............абе гади ми се дори след повече от 25г.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 кг съм, но отворих темата,  защото  от линка видях, че наистина съм голяма щастливка -  родена съм в страна, в която всичко е истинско. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 кг съм, но отворих темата,  защото  от линка видях, че наистина съм голяма щастливка -  родена съм в страна, в която всичко е истинско. :)

Поправка: В която беше истинско.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправка: В която беше истинско.

Абе нашенското си е нашенско, недей така. Може и като качествен показател продуктите да са се влошили, ама не всички, пък от домашното по-хубаво няма ! :lick lips:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нашенското си е нашенско, недей така. Може и като качествен показател продуктите да са се влошили, ама не всички, пък от домашното по-хубаво няма ! :lick lips:

Рядко ще намериш домашно, в магазинната мрежа и в ресторантите. Дори повечето "производители", продаващи по пазарите са търговци прекупвачи(независимо от подадените декларации, в които са се писали, че са земеделски производители и/или животновъди), продаващи зеленчуци и сланини), главно от близки нам балкански и близко(и далеко)източни страни. :(

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хранят се като свине. Точка.

Не съм правил шот в чата как каза че ядеш супата с 12 филии хлеб. :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 кг съм, но отворих темата,  защото  от линка видях, че наистина съм голяма щастливка -  родена съм в страна, в която всичко е истинско.

...На фона на парещият факт, че в склада на една от най-големите вериги супермаркети в България беше открит над половин тон сирене, което е пълно с растителни мазнини, а е продавано като и на цената на сиренето от чисто краве мляко....

Не съм правил шот в чата как каза че ядеш супата с 12 филии хлеб.

Под свине нямах предвид обилно хранене, а имах предвид яденето на помия, храна с ниско качество или съмнителна стойност за организма. Важно е колко ядеш, но е не по-малко важно какво точно ядеш. Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка страна си има кухня,виетнамците ядели кучета ама ти мълчиш! От всички ти теми едно и също се върти:килограмите ти, как не си успяла да развалиш семейство,болестите ти и Америка.GO GIRL :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.