Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,  колеги.Споделям с вас  -закупих си смартфон Алкател-one touch 4007x при закупуването му споделих, че желая да си инсталирам навигация.Отговора им беше -може но трябва да се инсталира .Изтеглих си навигацията, но не открих  от къде се включва GPS  влизам в настройки но не откривам .При разглеждане на телефона в описанието виждам, че има такъв.Може ли някой да ми помогне .http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/alcatel/onetouchpixi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезнеш в настройките имаш подменю Местоположение(Location) влизаш в него и даваш отметка на Използваи GPS сателити(Use GPS satelites). И вече като свършиш с използването му пак от там го изключваш.

Редактирано от legendata (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам каква навигация си изтеглил, но ако беше избрал Sygic, тя при стартирането проверява настройките на GPS приемника, пита те дали искаш да го включиш, и ако да - препраща те към съответната настройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезнеш в настройките имаш подменю Местоположение(Location) влизаш в него и дажа отметка на Използваи GPS сателити(Use GPS satelites). И вече като свършиш с използването му пак от там го изключваш.

направих написаното но ми изписва  че не подържа GPS  може да ми установи местоположението  п.п не съм вкарал навигация още

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направих написаното но ми изписва  че не подържа GPS  може да ми установи местоположението  п.п не съм вкарал навигация още

А къде се намирахте когато активирахте GPS. Нали знаете че това са сателити и трябва да сте на открито за да можете да приемате сигнал от тях

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, изреченията имат пунктуация с точки, запетайки, тирета и т.н.

По-объркано можеш ли да се изказваш?

Включи джипиес-а и излез на балкон или навън за да има достъп да те локализира.

У вас ще локализира само чорапите ти.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, изреченията имат пунктуация с точки, запетайки, тирета и т.н.

По-объркано можеш ли да се изказваш?

Включи джипиес-а и излез на балкон или навън за да има достъп да те локализира.

У вас ще локализира само чорапите ти.

Извинявайте за правописните грешки  запетай  -точки.Доста бързам .Големи ядове бера с този телефон .п.п. не ми е вкарана навигацията в телефона -да не би за това да не може .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери ли в настройките въобще дали ти е включен GPS ? С или без допълнително приложение трябва да можеш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте за правописните грешки  запетай  -точки.Доста бързам .Големи ядове бера с този телефон .п.п. не ми е вкарана навигацията в телефона -да не би за това да не може .

Първо казваш - изтеглих си навигация, което предполага, че си я инсталирал на телефона...После ни казваш, че не ти е "вкарана" навигация в телефона!?За последно имаш ли навигация на телефона или не? Направи ли това, което те посъветваха колегите - да влезнеш в точното меню и да излезеш на открито?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата да вземе да си инсталира там каквото е изтеглил като навигация . Да вземе да си разгледа там каквото му написаха в по -горните постове , да излезе някъде на открито , и да провери какво е положението .

От десетина дни съм в отпуск и имам време да следя форума често , направо съм потресен . Всекидневно и то многократно се натъквам на неща , за който аз лично не мога да направя асоциация със нормален разум . Тук някой си взел телефон и вместо да си прочете книжката с него ,се учи къде се пишат тирета и запетайки ,друг си взел лаптоп , не знае бъкел за нищо , но веднага почнал клоква каквото му падне  , трети пита за флашки от по 7-8 лева кой са по-добри , друг пише да не се използва team viewer че от него горят процесори и видеокарти , 40-ти  дава акъл на хората да си инсталират програми по Д,Ф и Я дялове , Н-ти  пита нещо за някакъв компютър , иска помощ но ....искал конфигурацията му да останела в тайна  !!!!!! Поглеждам на някой от тук питащите компютъра (дистанционно или физически ) и не мога да повярвам на очите си - по 50 стартирани приложения , по 3-4 антивирусни, по 90 работещи процеса, а вътре в кутиите не можеш да видиш дъното от пелената прах и боклук . Но същите тези хора, пишат тук и се цупят, и подскачат за какво ли не .

Съжалявам че пиша тези неща , наистина . Но това отива вече на направо изуй гащи . Нали иначе сме умна , интелигентна и силно грамотна нация ?????

Ще спра да пиша подобни неща , не са по темите , не помагат на никой , и са пълна безсмислица , на фона на това че освен най-бедната , ни обявиха и за най-неграмотната нация  в Европа .

Лек ден на всички .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Автора на темата да вземе да си инсталира там каквото е изтеглил като навигация . Да вземе да си разгледа там каквото му написаха в по -горните постове , да излезе някъде на открито , и да провери какво е положението .

От десетина дни съм в отпуск и имам време да следя форума често , направо съм потресен . Всекидневно и то многократно се натъквам на неща , за който аз лично не мога да направя асоциация със нормален разум . Тук някой си взел телефон и вместо да си прочете книжката с него ,се учи къде се пишат тирета и запетайки ,друг си взел лаптоп , не знае бъкел за нищо , но веднага почнал клоква каквото му падне  , трети пита за флашки от по 7-8 лева кой са по-добри , друг пише да не се използва team viewer че от него горят процесори и видеокарти , 40-ти  дава акъл на хората да си инсталират програми по Д,Ф и Я дялове , Н-ти  пита нещо за някакъв компютър , иска помощ но ....искал конфигурацията му да останела в тайна !!!!!!

Съжалявам че пиша тези неща , наистина . Но това отива вече на направо изуй гащи . Нали иначе сме умна , интелигентна и силно грамотна нация ?????

Ще спра да пиша подобни неща , не са по темите , не помагат на никой , и са пълна безсмислица , на фона на това че освен най-бедната , ни обявиха и за най-неграмотната държава в Европа .

Лек ден на всички .

Всичко това дето сега си го написал е самата истина. Не го забелязваш нито само ти, нито аз, а и някои глобални модератори. Четейки и други форуми, забелязвам, че такива ексемпляри не ги търпят, а и последните, не смеят да коментират в тях. Няма да посочвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали иначе сме умна , интелигентна и силно грамотна нация ?????

Мислех, че почти няма останал човек който да не е развенчал сам за себе си този комунистически мит... Колега отърси се от тези простотии - имаме много научен потенциал и капацитет - ФАКТ! Но има и много посредствени хорица, които от 20 години насам бутат за едната му тапия! Защото е останало от време оно, че тапията е важна - не какво можеш или не, важното е там тапия да имаш - питай някой твой родител, баба, дядо, чичо, леля, приятел ще видиш, че всички мислят така ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех, че почти няма останал човек който да не е развенчал сам за себе си този комунистически мит... Колега отърси се от тези простотии - имаме много научен потенциал и капацитет - ФАКТ! Но има и много посредствени хорица, които от 20 години насам бутат за едната му тапия! Защото е останало от време оно, че тапията е важна - не какво можеш или не, важното е там тапия да имаш - питай някой твой родител, баба, дядо, чичо, леля, приятел ще видиш, че всички мислят така ;)

Аз отдавна съм ги разбрал и установил тези факти за които ти пишеш . За моите 40 години съм видял и много и малко , сблъскал съм се със безкрайно "количество " народ . Потенциала на нацията ни е виден , нито е много , нито е качествен . Има единици , останалото си е гола вода и кал по обувките , виждаш го и ти на всяка крачка . Няма нация в света която е с потенциал и да е толкова бедна и неграмотна като нашата . Ние сме дори след Бенин по доходи . Е ,точно защото още лежим на мита че сме умни и имаме потенциал , станахме по-негри от негрите .

Толкова по това от мен , че направо ме заболява главата като се замисля .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Аз помагам на човека да си инсталира навигация в телефона, но паметта не му достига и го накарах да си вземе нова сд карта с повече памет. След това му казах да попита някой, който разбира повече от телефони откъде да си пусне ГПС приемника на телефона. Навигацията, която ще сложим на телефона му е iGo. Просто правим всичко дистанционно, защото аз съм от Ахелой, а той от Сливен. Реших да му помогна заради тема във форума, но както всички му казах да влезе в Настройки - Местоположение и от там да си пусне ГПС-а , но просто човека не е толкова навътре в нещата и затова се допитва до нас. Защо трябва да го нападаме така. Днес ще му сложа навигацята през Тийм Вайвъра. Да се надяваме, че е разбрал откъде да пусне ГПС приемника на телефона си за да може като се инсталира въпросната навигация като излезе да го локализира.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм ги разбрал и установил тези факти за които ти пишеш . За моите 40 години съм видял и много и малко , сблъскал съм се със безкрайно "количество " народ . Потенциала на нацията ни е виден , нито е много , нито е качествен . Има единици , останалото си е гола вода и кал по обувките , виждаш го и ти на всяка крачка . Няма нация в света която е с потенциал и да е толкова бедна и неграмотна като нашата . Ние сме дори след Бенин по доходи . Е ,точно защото още лежим на мита че сме умни и имаме потенциал , станахме по-негри от негрите .

Толкова по това от мен , че направо ме заболява главата като се замисля .

Не се ядосвай колега. Няма смисъл. Информация има. Ако някой има желание трябва само да седне и да започне да чете, да се занимава, да се обучава. Никой не се е родил научен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай колега. Няма смисъл. Информация има. Ако някой има желание трябва само да седне и да започне да чете, да се занимава, да се обучава. Никой не се е родил научен.

Колеги, прави сте за всичко горе написано -че трябва да се чете и разбере .Но тъй като не ми е ясно, кое как да сторя го споделих с вас .Получих мнения за решение на тази навигация -пуста да е. п.п. не знаех, че такъв проблем, ще стане .Нали все пак сте форум от където се черпи информация, ако не ти е ясно нещо.Всичко по въпроса  за навигацията се осъществи благодарение на търпението и желанието да ми помогне на  Стоян Кондуров.Хиляди благодарности и дано да има такива хора.Още веднъж  хиляди благодарности.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, прави сте за всичко горе написано -че трябва да се чете и разбере .Но тъй като не ми е ясно, кое как да сторя го споделих с вас .Получих мнения за решение на тази навигация -пуста да е. п.п. не знаех, че такъв проблем, ще стане .Нали все пак сте форум от където се черпи информация, ако не ти е ясно нещо.Всичко по въпроса  за навигацията се осъществи благодарение на търпението и желанието да ми помогне на  Стоян Кондуров.Хиляди благодарности и дано да има такива хора.Още веднъж  хиляди благодарности.

Коментара на поста не е насочен срещу теб. Радвам се, че си оправил проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Alcatel onetouch idol mini при влизането ми в интернет от браузара и при опитите ми да се сваржа с 0.facebook директно ме припраща към платения m.facebook  имате ли идея как да се сваржа към безплатния. Благодаря за помоща предварително  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.