Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Проблем с Skype

Препоръчан отговор

Както обикновено и днеска влязох в skype и забелязах, че товари процесора на 25% и използва 300МБ РАМ. Реших да затворя скайпа и да го пусна наново и пак същия проблем и си помислих, че сигурно прави обновяване към по-нова версия, обаче като проверих за нови обновления пише, че в момента съм с последната версия. Изчаках така няколко минути и забелязах, че процесора вече започна да работи на 0% както си е нормално, а РАМ-паметта, които скаипа използва паднаха от 300МБ до 165МБ и повече не ще да падне, а ако не ме лъже паметта скаипа използваше максимума 100МБ РАМ-памет.Според вас каква може да е причина, дали е възможно някои вирус да прави този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква ти е конфигурацията. Ако си с едноядрен процесор е напълно нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква ти е конфигурацията. Ако си с едноядрен процесор е напълно нормално.

На подписа ми пише всичко необходимо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На подписа ми пише всичко необходимо

E това ми е трета грешка да не чета подписи. Ще взема сам да се санкционирам вече. Извинявам се.

Ето тази тема: Може да прочетеш стъпките в нея. Също така виж да не си се логнал във FaceBook през скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Здравей,предполагам просто си забравил, че имаме раздел, специално за Skype? Skype - Въпроси, Проблеми, Дискусии, както и, че има закачена като важна тема със заглавие Skype - въпроси и проблеми при използването - част 3...Няма да ти трия темата, но ще я преместя... Но да не се повтаря, моля!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но не знаех, че има специална тема за skype и определено няма да се повтори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.