Премини към съдържанието
sveliq

Как бих могъл да разбера добра ли е оптимизацията

Препоръчан отговор

Здравейте,нов съм тук и не съм сигурен дали тук е точното място за въпроса ми и ако не е моля за извинение.

Не разбирам от оптимизации и за това се обръщам към вас,защото вече няколко пъти плащам за извеждане на сайта ми на по челни позиции но аз ли бързам колегите отсреща ли не се справят но нищо не се получава.Бих ви бил благодарен ако някой погледне.

Адреса е: sveliabg.com

Благодаря ви предварително и ви желая весели празници и щастлива нова година. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирише ми на реклама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На магазина.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На магазина.

Просто помолих някой разбиращ да погледне.А такава скъпа и безрезултатна  реклама не пожелавам на никого.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ако питаш -нов сайт трябва

За тоя тип стока-особено

сайта не излиза добре при търсене по ключова дума -мебели-въпреки че гугъл е индексирал доста страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ако питаш -нов сайт трябва

За тоя тип стока-особено

сайта не излиза добре при търсене по ключова дума -мебели-въпреки че гугъл е индексирал доста страници 

Благодаря за съвета защото от фирмата за сео само чувам бързаш всичко е 6 трябва време.

Весели празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е че трябва време

но не е достатъчно само да се пускат линкове към даден сайт след като има други кусури

Аз бих почнал отначало и ако е възможно със друго име

ти си знаеш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е че трябва време

но не е достатъчно само да се пускат линкове към даден сайт след като има други кусури

Аз бих почнал отначало и ако е възможно със друго име

ти си знаеш....

Пък ако ти кажа че днес платих домеин ли какво се казва...... поредните грешни пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не би трябвало-

около 3 месеца

правилно направен сайт

почти без допълнителна реклама

около 200-300 лв включително домейна и хостинга

резултат- при регионално и национално търсене във гугъл- винаги първа страница

не е нужно да откриваме топлата вода...хората са казали как...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво е мнението ви като цяло за това дали да се дават пари на някой да ти направи SEO оптимизация или е по-добре да я направиш сам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво е мнението ви като цяло за това дали да се дават пари на някой да ти направи SEO оптимизация или е по-добре да я направиш сам

Направи си я сам.По добре става.Чети по форумите и прилагай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си я сам.По добре става.Чети по форумите и прилагай.

Самоуката оптимизация е възможно най-лошият вариант. По-лош вариант от това нищо да не правиш :)

Иначе има много оптимизатори и много пишман оптимизаторчета :) Но понеже сме българи и обичаме по-евтиното избираме офертата за 50-100 лв на месец и от тук насетне започват главоболията. Може да прочетете тази статия и сами да решите на кого да се доверявате :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самоуката оптимизация е възможно най-лошият вариант. По-лош вариант от това нищо да не правиш :)

Иначе има много оптимизатори и много пишман оптимизаторчета :) Но понеже сме българи и обичаме по-евтиното избираме офертата за 50-100 лв на месец и от тук насетне започват главоболията. Може да прочетете тази статия и сами да решите на кого да се доверя

Е колегата ти е дал добър линк.Виж и uro4i.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов съм тук и не съм сигурен дали тук е точното място за въпроса ми и ако не е моля за извинение.

Не разбирам от оптимизации и за това се обръщам към вас,защото вече няколко пъти плащам за извеждане на сайта ми на по челни позиции но аз ли бързам колегите отсреща ли не се справят но нищо не се получава.Бих ви бил благодарен ако някой погледне.

Адреса е: sveliabg.com

Благодаря ви предварително и ви желая весели празници и щастлива нова година. 

В тази програма http://myrankaware.com/ когато си въведеш сайта и ключовите думи и ще ти извади подробен доклад коя дума в коя търсачка коя по подред ти излиза. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтовете и онлайн магазините  за мебели са една от най-висококонкурентните ниши, поне бг интернета. Има много десетки такива , които са хвърлили десетки хиляди левове и хиляди часове труд на скъпарски фирми за СЕО. А и сайтчето е още неразработено, пък и номенклатурата ми се вижда малка. Дори и при най-добрата възможна любителска оптимизация ТОП 30 ми се вижда в този случай възможен поне след година. Но ако сайта се зареже статичен и нищо не се прави няма да помирише и ТОП1000 при тая конкуренция.

Не съм СЕО експерт, но знам че половината от СЕО започва още при купуването на домейна - ако искаме да е за мебели - трябва да се казва нещо като мебели.com или mebeli.net и тн., а не svetlabg.com . Това, заедно с title тага оформя голяма част от началната оптимизация. Аз лично бих похарчил още 16лв. за ново домейн име, още повече вече се поддържа и кирилица.

Дори в идеалния вариант докато сайта бъде добре оптимизиран и започне да се качва нагоре , не е зле да се плащат месечно по няколко десетки левове за директна реклама в Google Adwords и по този начин да се прави по малко трафик , кликания и ако стоката е добра - и продажби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих препоръчвал покупка на нов домейн. Всичко в Google е тръгнало в посока бранд и именно поради това е добре домейн името. А и предполагам вече има история и някакъв trust ранг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих препоръчвал покупка на нов домейн. Всичко в Google е тръгнало в посока бранд и именно поради това е добре домейн името. А и предполагам вече има история и някакъв trust ранг.

Подкрепям вашето мнение, г-н Панов. То ако домейнът беше оценяван от Google, досега щяхме да сме милионери :D

Редактирано от Дженк Юсеин (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го и едното и другото!

Много са критериите!

Абсолютно. В момента пиша една книга, наречена "Seo учител". Скоро ще я пусна, да видим к'во ще се получи :) Приятна вечер!

Редактирано от Дженк Юсеин (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казва Мат Кътс-"Запазваме си правото и за персонално преглеждане на всеки случай"

Независимо от алгоритъма!

Така че -слагайте полезно съдържание на сайтовете си и това е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казва Мат Кътс-"Запазваме си правото и за персонално преглеждане на всеки случай"

Независимо от алгоритъма!

Така че -слагайте полезно съдържание на сайтовете си и това е...

Батко ни Гугъл иска и готино и "оптимизрано" съдържание :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би станала много хубава дискусия-обсъждане какво е "оптимизация"!

Ама мене малко ме мързи да отварям отделна тема...

Мисля,че трябва малко повече хора да се включат във темата -но не за реклама и оптимизация на себе си а по принцип!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Адриан Димитров
      Clean Master for PC 1.0

Лиценз: Freeware

Официална страница: http://www.cmcm.com/en-us/clean-master-for-pc/ 

Линк за изтегляне: http://pc001.update.www.cmcm.com/file/install/cleanmaster_12_1.exe
      Clean Master for PC 1.0 (5.5MB)

• от common 75
      Добър ден! Искам да се обърна към отбора на "знаещите" и да задам въпрос който ме измъчва определено време. Струва ли си към омента да преминавам от Уиндоус 7 към Уиндоус 8. Ако има тук човек, който е работил и с двете операциони системи, ще съм щастлив да получа компетентния му отговор. Знам че по принцип 8-цата би трябвало да е оправя по добре със системните ресурсим особенно ако става дума за ДДР 2 памет и Core 2 Duo фамилията процесори. Има определени натройки на изгледа които не съм правил и нямам идея как се правят, но по принцип дисплея си е малък проблем. Не знам как стои въпроса с райверите и програмната съвместимост. 
    • от DarkEdge
      (

Dns Jumper v1.0.6

Лиценз: безплатен
      Официална страница: Sordum.org

Линк за изтегляне: Dns Jumper v1.0.6 (542 КБ)

Забележка: В добавка към изтегленото от дадения по-горе линк, изтеглете си прикачения фай, преименувайте го от DnsJumper.ini.txt на DnsJumper.ini и го пуснете в папката на изпълнимия файл, като разрешите заместването му. Този файл съдържа езиковия интерфейс (български от мен) и добавени от мен няколко български DNS сървъра.
      DnsJumper.ini.txt
    • от genatraikova
      Здравейте!
      Всеки пожелал да има собствен сайт, смята че дизайна, полезното съдържание и уникалните статии са достатъчни, но смятам че има още нещо, което може би е ключът към успеха за челните позиции при търсенето в Google.
      Примерът, който ще дам в тази статия е моят личен сайт: Evgabook. Преди почти година бях с ясна представа как искам да изглежда моят личен web сайт.
      Първоначално започнах да чета как сама да си направя, каква платформа да избера: "Wordpress" или "Joomla". В продължение на търсенето на този отговор, разбрах предимствата и недостатъците на двете платформи, но осъзнах, че не е моя работа да го създавам . Насочих се към запитвания от интернет реклами за тази услуга. Да, има талантливи хора, работещи в големи компании, на които работата им е 6+, да но престижните компании си имат цена и то висока, а аз със сигурност не мога да си я позволя. Благодаря на всички, които ми отговориха на запитванията и ми изпратиха офертите си тогава.
      Лутах се още 2 месеца и тогава ми дадоха телефона на Делчо Делчев, който се занимава с изграждане на web сайтове и SEO оптимизация за тях.
      На първата среща с него, аз изложих вижданията си за визия, за продуктите, които искам да са показани. Той даже не беше чувал за фотокниги, не знаеше и "канава" какво представлява. Попита ме дали съм на ясно, че има конкуренция, трябва да съм готова за това и да не си представям, че като имам сайт и хоп всички ще ме намерят в интернет пространството. Тогава ми стана ясно, че не е "фатката" само да го имаш, а какъв ще бъде резултата след като създадеш сайта си.
      За 2-3 месеца сайтът ми бе готов, социалките също, но без г-н Делчев надали щях още до третия месец, след пускането му да бъда в първа страница на гугъл пък ако ще и на 3 или 4-та позиция. Аз не разбирам от оптимизации, макар че постоянно чета, особено за статиите, които се пишат.
      Срамно ми е да кажа, но моите първи статии в сайта бяха копирани, не се мина много време и собствениците им веднага ми изпратиха емейл с предупреждение, тогава разбрах и за униканите текстове, тогава прочетох и какво е "копирайтър" и че хората плащат за тези стаии и следят с подходящ софтуер за уникалността им.
      За това, че сайтът ми е почти на година и все още съм в първа страница, заслугата е изцяло на г-н Делчев. Искам да му благодаря и да му пожелая професионални успехи, а също и успех в състезание за SEO в което той участва, а именно: "Защо трябва да купим Acer от Notebook" . Той заслужава да бъде победителят! Подкрепата ми е от сърце и вярвам, че ще бъде първи!

P.S.
      Изводите ми до този момент са:
      Когато имаш сайт, трябва да се грижиш за него, той да бъде обновяван, да има социални мрежи, улесняващи пътя към него, да се публикуват текстове с уникално съдържание, снимките поставени в него да грабват окото на посетителя, защото преди да се прочете текста, окото първо възприема съдържанието. Ако държите да сте в първите позиции, ясно трябва да изберете ключовите си думи точно за Вашия сайт и да си наемете човек, който е "в час" откъм SEO оптимизация, защото не всеки обикновен потребител го може това.

P.P.S.
      За мен оптимизация на сайт не означава да си в първа страница на търсачките само за месец, а после след 100-тната. Така че, ако някой Ви подмами с евтина оптимизация, то тя не мисля ще е дълготрайна. В днешно време всеки гледа да вади бързи пари, но това не е правилно. Зная, че за израза ми "това не е правилно" ще възбуди коментари от рода: "Тая пък изобщо защо и как може да се изкаже - "правилно" или "неправилно" - откраднала е чужди текстове за сайта си, после ще говори кое било правилно!". Да, направила съм го, но не съм била информирана, че това е наказуемо. Не се срамувам, защото съм поправила постъпката си. А и ако бях на 80-та страница, надали конкурентите щяха да видят, че моите текстове са копирани от тях, но както и да е, след случилото се даже поръчах при тях продукт за мостра .
      Надявам се все на някого статията да бъде полезна.

Поздрави: Евгения Тотева
    • от ADO
      Заглавието е ясно, споделям и в този форум за да бъда полезен с каквото мога. >>Цъкни<< Давайте предложения.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.