Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

MB ASROCK N68-S3 UCCCPU AMD ATHLON II X2 250 2X3.0GHzRAM 4GB (2X2GB) DDR3 1333MHz A-DATAHDD 500GB HITACHI,SATA2,7200rpm,16MBVGA GAINWARD GEFORCE 9800GT 512MB DDR3 256BITPSU FORTRON BLUESTORM 500W SILENT

ИЛИ

видеокарта:ATI Radeon HD 4670 1 GB 128 БИТ ДДР3процесор:AMD Phenom x3 8450 2.10 GHzРам:4GB DDR2Дънна платка:Foxconn A6VMXХард диск: Samsung HD753LJ ATA DEVICE 500гбКутия + Захраване:FOXCONN 350W

ИЛИ

• CPU: AMD ATHLON II X2 220 2X2.8GHZ 1MB CACHE• RAM: 3 GB DDR3• VGA: ATI HD 5550 1 GB DVI/HDMI• HDD: 1 TB SAMSUNG SATA• DVD-RW: DUALLAYER, DUALFORMAT• CASE MICROATX 420W• 6 CHANNEL HD AUDIO• LAN ON BOARD 10/100

Няма голяма разлика в цената, аз щях да взема първия, но момчето което го продава нещо се бави и затова гледам други...

Редактирано от tisho9620 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всички положения третата е купувана в бакалия. Така че отпада.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е бюджета за компютър? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със теб братле, и аз мисля, че третото отпада! Обаче втория нали е триядрен процесор. Аз за триядрен процесор не бях чувал ;д. Явно има, Първи или втория, какво мислите?

Имам 300 лева! Това е , знам малко е, но моя се прецака нещо и ще го ползват наще! Кажете ми кое да взема то тези трите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре замени прецаканото на твоя и не се занимавай. Просто не виждам смисъл от два боклука като и един ти е достатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обеден ли си че е по-зле от изброените? Ако е за игри тия не са вариант дори да са малко по-добри от стария ти.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, знам какъв е настоящият ми комп и не ми харесва, един от първият и вторият трябва да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.