Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден ! Попаднах на ТОВА. Мислч да опитам и ми трябва мнението на нчкой който е пробвал. За сега получавам различни мнения, положителни и отрицателни. Явно ако искам добър ефект е нужно да се заминавама няколко месеца, или да направя инвестиция. Варно ли е или е просто кйор фишек.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието! Иначе--абсолютен ,,кйор фишек,, си е.Ако не вярваш-пробвай!Като ти посинеят пръстите от кликания за некви жълти стинки сам ша разбереш...

Виж мненията и тук http://www.kaldata.com/forums/topic/131158-ptc-%D1%81%D0%B0%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5/  -например!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния "кьорфишек" както ти сам се изрази. Във форума има вероятно над 50 теми с подобни запитвания. Ако искаш да работиш в къщи може, но не и с кликане на реклами и банери по сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и скрита реклама, политическа агитация и други подобни.2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.Ама ти си бил рецидивист бе!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Благой Великов
      Здравейте. Реших да си купувам някаква гейминг машина от среден клас. Може ли да ми помогнете с избора на части или да ми предложите направо готова конфигурация. Парите С които разполагам са около 2300 2400 лева. Благодаря предварително.
    • от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от Lumberman
      В последно време все по-усилено се шуми около евентуалното присъединяване на България към Еврозоната, и заменянето на българския лев с еврото. България ще изгуби правото да печата собствената си валута. Някои хора, противници на идеята, даже се опитват да свикат национален референдум по въпроса. За начало бих искал да пусна едно видео с такива хора (Костадин Костадинов и Пламен Пасков от партия "Възраждане"), лекция-дискусия от миналата седмица по темата, която дава повече яснота относно аргументите против. Костадинов споделя някои интересни исторически факти.
      Също какъв според вас е оптималният вариант за България по отношение на валутния ни статус? Лев, евро, със или без валутен борд, обезпечаване на валутата?
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.