Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така гледах, гледах в тоя гугъл и препратките му обаче така и не открих университет в Холандия/Дания, който да има специалност от сорта на IT Engineer ( на прост български IT Hardware инженерство, нещо такова ).Някой ако е чувал за такава специалност, къде я има, за какво става на въпрос, това ли е, което си мисля и т.н.Също така да поясня, че си знам английският доста добре, мисля да взема TOEFL/IELTS изпита и с него и с дипломата да кандидатствам, но както вече казах точно такава специалност не открих.Открих само някакви от сорта на първата година C# после втората C и все едни такива софтуерни тъпотии, които аз нямам желание да уча.Благодаря на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на прост холански "IT Techniker" или "IT pc Techniker"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на прост холански "IT Techniker" или "IT pc Techniker"

Та в крайна сметка нещо като ориентир кои университети предлагат тази специалност знаеш ли или само това ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами потърси ли в Гугъл нещо, използувайки термина?

Холандските университети не са точно най-доброто място където да търсиш конкретната специалност.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами потърси ли в Гугъл нещо, използувайки термина?

Холандските университети не са точно най-доброто място където да търсиш конкретната специалност.

Точно затова питам някой, ако учи нещо такова да каже къде, да каже какви пари е горе-долу .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама няма точно такава специалност в изброените от теб страни. Това исках да кажа. Всъщност има специализации "Компютърни науки". Ако се изявиш, има наблюдатели на разни фирми, занимаващи се с производство на хардуер и съответната му поддръжка, някой от които те кани(другата възможност е сам да се предложиш) за стартова практика във фирмата. Това ти е практическото обучение. Ако си представяш, че ще се награбиш след техникума, ще идеш да учиш там и обучението ще е да ти сервират в университета някакъв модерен вариант на часовете по трудово обучение по електротехника с комплект тип "Лего" от дънни платки и компоненти с които да се упражняваш :) Не е така. Има няколко американски колежа с подобни курсове, но не и холандски или датски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от ilianche
      Здравейте!
      Имам малка фирма, занимаваща се с обучение на ученици и възрастни. Досега не издавахме сертификати. Имам намерение да лицензирам центъра, за да мога да издавам сертификати и да обучавам евентуално лица от бюрото по труда. Новак съм в дейността, няма кой да ми даде конкретна информация. Бих искала да лицензирам центъра като ЦПО. Тъй като не съм наясно с многото документи, бих искала  да намеря отговорна фирма, която да ми ги подготви и да ми даде ясни насоки за след това. Звънях на 2-3 фирми, но  таксата им е непосилна за мен.Предвид че и самото лицензиране не е евтино. Моля насочете ме към конкретни фирми или лица, които могат да ми бъдат наистина полезни. Разбира се, че това се плаща, но може да бъде и в по приличен размер. Останалото си е направо да ти свалят кожата. Надявам се да попадна на коректни хора.Благодаря ви!
    • от Calando
      Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)
      Honor 7x
      Xiaomi Mi A1
      Lenovo K8 Plus
      Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro
      Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е
      - стабилна, гладка и сигурна работа, издържливост
      - прилична камера
      - поддръжка на софтуера

• от divna
      Здравейте,

изправена съм пред избор на нов смартфон. От 2011г. до момента успешно и безпроблемно ползвам Samsung Galaxy S II. Нищо му няма, работи си без проблеми, не забива, не бози и т.н., но .... е старичък вече. Някои приложения не се отварят и ме дразни това, че не прави хубави снимки.
      Та, оглеждам какви смартфони предлагат Samsung към момента. Виждам, че са представени по класове - клас А, клас S и т.н. съответно и включени след името на марката Samsung A5, Samsung J5, Samsung S6 т.н. Моля за информация - по какво се различават класовете. 
      От четеното насам-натам оставам с впечатление, че Samsung Note 4 ще ми свърши работа - за социални мрежи, браузване, снимки ...
      Моля за препоръки  И Благодаря предварително!
    • Гост
      от Гост
      Привет съфорумници, препоръчайте ми софтуер за самообучение по английски език, също и офлайн добри речници.

За самообучение ползвам Rosetta Stone. 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.