Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Така гледах, гледах в тоя гугъл и препратките му обаче така и не открих университет в Холандия/Дания, който да има специалност от сорта на IT Engineer ( на прост български IT Hardware инженерство, нещо такова ).Някой ако е чувал за такава специалност, къде я има, за какво става на въпрос, това ли е, което си мисля и т.н.Също така да поясня, че си знам английският доста добре, мисля да взема TOEFL/IELTS изпита и с него и с дипломата да кандидатствам, но както вече казах точно такава специалност не открих.Открих само някакви от сорта на първата година C# после втората C и все едни такива софтуерни тъпотии, които аз нямам желание да уча.Благодаря на всички отзовали се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на прост холански "IT Techniker" или "IT pc Techniker"

Та в крайна сметка нещо като ориентир кои университети предлагат тази специалност знаеш ли или само това ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами потърси ли в Гугъл нещо, използувайки термина?

Холандските университети не са точно най-доброто място където да търсиш конкретната специалност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами потърси ли в Гугъл нещо, използувайки термина?

Холандските университети не са точно най-доброто място където да търсиш конкретната специалност.

Точно затова питам някой, ако учи нещо такова да каже къде, да каже какви пари е горе-долу .. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама няма точно такава специалност в изброените от теб страни. Това исках да кажа. Всъщност има специализации "Компютърни науки". Ако се изявиш, има наблюдатели на разни фирми, занимаващи се с производство на хардуер и съответната му поддръжка, някой от които те кани(другата възможност е сам да се предложиш) за стартова практика във фирмата. Това ти е практическото обучение. Ако си представяш, че ще се награбиш след техникума, ще идеш да учиш там и обучението ще е да ти сервират в университета някакъв модерен вариант на часовете по трудово обучение по електротехника с комплект тип "Лего" от дънни платки и компоненти с които да се упражняваш :) Не е така. Има няколко американски колежа с подобни курсове, но не и холандски или датски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...