Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Отказахте ли се от лаптопа?

А компютъра от темата за геймърският компютър,с него какво се случва?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още се двуомя дaли дa е лaптоп или пц. Лaптоп с моя бюджет мaй е трудно дa е кaчествен. A пц ще ми излезе по-скъпо, тъй кaто мислих дa продaм стaрия лaптоп и дa вземa нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да си изясните,какво точно смятате да правите с компютъра.Тоя лаптоп,освен да се разнася насам-натам,и да заема малко място,не виждам какви други предимства може да има.Ако пътувате непрекъснато,работите в движение,тогава си вземете лаптоп,пък пак можете да си продадете старата машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен изглежда добре конфигурацията, само захранването не е много добро, но не е и от най-лошите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лaптопът ми трябвa зa изпрaщaне нa фaйлове към мaшинaтa нa която рaботя, зa товa със сигурност трябвa дa имaм лaптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лaптопът ми трябвa зa изпрaщaне нa фaйлове към мaшинaтa нa която рaботя, зa товa със сигурност трябвa дa имaм лaптоп

Дефинирайте "за изпращане на файлове" .

За тази цел нямате нужда от лаптоп за 1500 лв.И за 200 да е,втора ръка,пак ще върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеятa, е че aко взимaм нaстолнa мaшинa не могa дa продaм лaптопa

Май нещата отиват към настолна машина. Та ако е възможно да направим една конфигурация до 1300лв от сайта на Уником. Без монитор конфигурацията избрал съм този 23 LG 23EA63V-P IPS/FHD/LED/. Записвачка да няма, може по-натам да се вземе. Хард 1ТБ ми е достатъчен. Приемам и мнения за монитор, но в този ценови диапазон 320-350.

Ще се използва за CAD CAM Software и игри от новите заглавия, да е с четириядрен процесор Haswell.

Чакам вашите предложения, но да са си от този сайт, който съм посочил.

п.п. Знам, че пускам много теми, но самия аз се обърках, а и искам максимално правилно да похарча парите, че винаги се набутвам, а и не ги бера по дърветата. Моля да бъда извинен!!!

Редактирано от Versace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви, чакам мненията ви! Решено е лаптопа остава пц ще се вземе и до 1500-1550лв, ще ми направят отстъпка 50лв сигурно. Възможно най-компактната кутия позволяваща добро охлаждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви, чакам мненията ви! Решено е лаптопа остава пц ще се вземе и до 1500-1550лв, ще ми направят отстъпка 50лв сигурно. Възможно най-компактната кутия позволяваща добро охлаждане

50 лв пак са малко,твърде завишени са им цените..по-добре го вземи от никем или скай 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука ти скалъпих нещо, но и 50лв. отстъпка да ти направят пак излиза доста по-скъпо от Sky или Nikem. :rolleyes:

Редакция:

Публикувано изображение

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50лв - около 60лв е доставката стават 110лв

1550лв е с монотиора, без монитора е 1200лв

Редактирано от Versace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50лв - около 60лв е доставката стават 110лв

1550лв е с монотиора, без монитора е 1200лв

Редактирах го, но пак си помисли дали си заслужава да даваш към 100лв. повече спрямо Sky и Nikem. Мониторът е идеален!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах го, но пак си помисли дали си заслужава да даваш към 100лв. повече спрямо Sky и Nikem. Мониторът е идеален!

Добре де при рекламация или гаранционно обслужване, кой плаща куриерските услуги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето примерна конфигурация, от сайта който си пожелал. Въпреки, че както ти казаха и колегите в никем или скай излиза по-евтино. Конфигурацията е със 66 лв. над бюджета. Ако ти идва много махаш едната плочка РАМ или взимаш по-евтино дъно, но пък това е пълноразмерно и си има всичко. Процесора е достатъчен. С 8ГБ РАМ и 1ТБ хард. За видеокарта исках да сложа 270 (X), но не стигнаха парите, заради високите цени на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, какво е високо? Ето колегата Jotto_del предложи от Уником, а ето аз от Никем същата Количка.

И какво се указва, от Никем всичко с доставката е 1156лв. , а от Уником е 1218лв- 50лв да кажем става 1168, кое е толкова по-евтино не мога да разбера?

Ако има повече избор там ок, но са тази конфигурация не виждам разлика 12лв е макс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, какво е високо? Ето колегата Jotto_del предложи от Уником, а ето аз от Никем същата Количка.

И какво се указва, от Никем всичко с доставката е 1156лв. , а от Уником е 1218лв- 50лв да кажем става 1168, кое е толкова по-евтино не мога да разбера?

Ако има повече избор там ок, но са тази конфигурация не виждам разлика 12лв е макс

като добавиш 30 кинта отстъпка разликата ти е 100..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като добавиш 30 кинта отстъпка разликата ти е 100..

От къде е добавяш тази отстъпка? Тая натрупана отстъпка я сложих за доставка, къде ги видя тия 30лв отстъпка друга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Междинна стойност: 1 155.34 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 29.83 лв.
Обща стойност: 1 125.51 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междинна стойност: 1 155.34 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 29.83 лв.
Обща стойност: 1 125.51 лв. с ДДС

Точно така, към тази обща стойност прибавяме 30лв доставка и пак си става 1155лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на уником, а хард диск?

Останах с грешно впечатление, че имаш хард диск.

Защо държиш точно от там да го вземеш?

За видео картата мисля, че с CUDA ще е по-добре за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.