Премини към съдържанието
KOCKAR

Кога е финала тази вечер по Снукър

Препоръчан отговор

Добър ден искам да попитам кога е финала ( от колко часа ) е тази вечер финала между Рони Съливан и Марк Селби по Снукър , благодаря предварително. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финалът в момента върви по Eurosport2, гледам го онлайн :) . Рони трепе с 6:1 :)

По програма вечерната сесия трябва да се излъчи от 21.00 БГ време по Eurosport. Ама да видим, вчера не си спазиха програмата заради тениса ... :(

ПП. Току-що стана 7:1 :)

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финалът в момента върви по Eurosport2, гледам го онлайн :) . Рони трепе с 6:1 :)

По програма вечерната сесия трябва да се излъчи от 21.00 БГ време по Eurosport. Ама да видим, вчера не си спазиха програмата заради тениса ... :(

ПП. Току-що стана 7:1 :)

Значи мога и вечерта да го гледам финала ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи мога и вечерта да го гледам финала ? 

Довечера можем да го догледаме :) . Нали знаеш, че се играе до 10 от 19 фрейма, в две сесии? Едната свърши, довечера е втората.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера можем да го догледаме :) . Нали знаеш, че се играе до 10 от 19 фрейма, в две сесии? Едната свърши, довечера е втората.

Значи в първата Ронито го е изпепелил както си я и мислих , добре мерси , а от 20 : 15 ли се очаква да е или 21 ? 

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в програмата на Eurosport прочетох 19.45 CET (което е 20.45 българско), но в края на първата сесия написаха, че втората ще почне в 21.00 . Явно ще има 15-ина минути предварително "подгряване" на зрителите, и естествено реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в програмата на Eurosport прочетох 19.45 CET (което е 20.45 българско), но в края на първата сесия написаха, че втората ще почне в 21.00 . Явно ще има 15-ина минути предварително "подгряване" на зрителите, и естествено реклами.

Аха , а тъй като аз съм от новите хора които започнаха да гледат по-често снукър , аз много не разбирам и до сега не ми се е случвало за тези фреймове , би ли ми обяснил значи на обяд или когато е почнал Съливан е размазал Селби , и сега се очаква Съливан ако направи първи 10 фрейма направо той взима турнира демек печели , а ако случайно стане невъзможният късмет Селби да бие Магьосникът какво се очаква ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ти казах :) . Финалът се играе, докато единият от двамата не спечели общо 10 фрейма. Така че максималният възможен брой фреймове е 19, и тогава резултатът от мача ще е 10:9 за единия. А минималният (теоретично) е 10 - за резултат 10:0, който на практика е невъзможен да се случи :)

И тъй като играенето на толкова много фреймове е голямо натоварване и може да отнеме много време, те се разделят на сесии. Първата сесия се игра следобяд, и се състоеше от 2 партии по 4 фрейма, с 15 мин. почивка между тях. След това има по-голяма почивка, в случая около 2.5 часа, и се играе вечерната сесия, която е до победа на единия от двамата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ти казах :) . Финалът се играе, докато единият от двамата не спечели общо 10 фрейма. Така че максималният възможен брой фреймове е 19, и тогава резултатът от мача ще е 10:9 за единия. А минималният (теоретично) е 10 - за резултат 10:0, който на практика е невъзможен да се случи :)

И тъй като играенето на толкова много фреймове е голямо натоварване и може да отнеме много време, те се разделят на сесии. Първата сесия се игра следобяд, и се състоеше от 2 партии по 4 фрейма, с 15 мин. почивка между тях. След това има по-голяма почивка, в случая около 2.5 часа, и се играе вечерната сесия, която е до победа на единия от двамата.

Ясно мерси. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ииииии ... финалът приключи, с победа на Рони О'Съливан с 10:4 фрейма Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ииииии ... финалът приключи, с победа на Рони О'Съливан с 10:4 фрейма Публикувано изображение

Е, отплеснах се и забравих, че има и втора част.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.