Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, търсих подобен на моя проблем с търсачката но не успях да намеря затова реших да се допитам тук преди да отида на сервиз, ако можете да ми помогнете да се справя сам.Компютъра ми е със следната конфигурация:дъно msi: 945pl neo (ms-7236 v1)процесор: intel pentium 4 2.66 ghzвидео карта: ati radeon x1600 proрам: 512Проблема е следния компютъра тръгва трудно натискам копчето перките завъртат за секунда и спират натискам пак пак същото и така 5-6 пъти и тогава тръгва работи нормално.След като го изключа ако го пусна до 5 минути тръгва нормално минели повече време пак тръгва трудно, а ако го изключа от захранването дори да е работил също тръгва трудно.Като извадя батерията на BIOS-a и за 20 минути после тръгва нормално.Bios-a обновен до последната възможна версия пускал съм само дъното и процесора без нищо друго пак същото.Пробвал съм със захранване от друг работещ компютър пак същото.Батерията е нова.Ако някои може да помогне ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кондензатори е най-вероятния проблем при такъв симптом. Бих казал в захранването но твърдите, че сте пробвали с друго и няма промяна огледайте тези по дъното. 

Можете да направите и следния опит включете го нищо, че развъртат само вентилаторите оставете го така 5 минути и тогава го загасете и включете отново предполагам ще тръгне веднага.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Вероятно проблем с кондензаторите.Това че не са подути не значи че не може да са проблемни.Може и да е нещо друго.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.