Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Влизам в официалния сайт, тегля драйверите(wireless lan), инсталира и нищо...Не иска да работи тоя WIFI.Копче на лаптопа не виждам, лампичката за wifi не свети (не знам дали трябва да свети)

Съвети ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да няма клавишна комбинация с FN бутона + някой от бутоните от F1-F12. Ако не свети индикатора значи безжичната карта е изключена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да няма клавишна комбинация с FN бутона + някой от бутоните от F1-F12. Ако не свети индикатора значи безжичната карта е изключена.

Не става...пък и не ми се вярва да е изключена. Все пак сега го преинсталирам.(И преди аз го оправях) Преди си му беше всичко ОКЕЙ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става...пък и не ми се вярва да е изключена. Все пак сега го преинсталирам.(И преди аз го оправях) Преди си му беше всичко ОКЕЙ.

Клавишната комбинация е FN+F3. Предполагам че си свалил драйверите от тук Виждам, че има доста драйвери за безжичната карта. Може да се свалиш и да използваш тази програма. Тя ще ти намери правилния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бутонната комбинация не работи защото не е инсталиран софтуера

LaunchManager Application

http://www.acer.bg/ac/bg/BG/content/drivers

задължително си инсталирай и 

ePower Management Application

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бутонната комбинация не работи защото не е инсталиран софтуера

LaunchManager Application

http://www.acer.bg/ac/bg/BG/content/drivers

задължително си инсталирай и 

ePower Management Application

В такъв случай всички Fn+Fх бутони няма да работят(яркост,звук и т.н.)......Даже и WiFi.И след това би трябвало да тръгнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвети добре , ок , а някой знае ли какво е е инсталирал въобще автора на темата ? Аз лично бих го помолил да снима и покаже или поне да погледне в Диспечера на устройствата  си какво е положението с безжичния адаптер . Точно преди 2 дена тук едно момче имаше такъв или подобен проблем , даже драйвера беше инсталиран , но не този който трябва . След преинсталацията му се оправиха нещата на момента . Автора не казва какво значи " не се включва "  и " не работи "  . Не намира мрежи , няма въобще индикация че безжичната карта е включена ( не чрез лампичката )  , какво в края на нещата се случва ? Пише се нещо което не се уточнява какво е и що е . Нито се казва с каква ОС е , нито нищо .

Е много неясноти , за да се дават конкретни съвети .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай всички Fn+Fх бутони няма да работят(яркост,звук и т.н.)......Даже и WiFi.И след това би трябвало да тръгнат.

не не е така за всички комбинациикомбинациите за яркост на екрана е на ниво биос а комбинацията за звука е на ниво клавиатурна команда към операционната системакакто на обикновенните клавиатури

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.