Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Реших да си взимам нов телевизор. Разполагам с 1000лв(в краен случай 1200).

Препоръчайте ми нещо за тези пари с:

- смарт тв

- 3D

- 42"-50"

Също искам да ми разясните има ли голяма разлика при гледането на пасивно 3d и при гледането на активно 3d

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

- смарт тв

- 3D

- 42"-50"

Също искам да ми разясните има ли голяма разлика при гледането на пасивно 3d и при гледането на активно 3d

По въпроса Ви има прекалено много теми в този форум. Не е необходимо ние да ги повтаряме. Прочетете ги внимателно и ако има нещо, тогава питайте!Телевизори 50 инча с вашите изисквания за 1000 лева - НЯМА!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има: http://www.digital.bg/novini/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83-%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0-3d-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F-news25391.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- смарт тв

- 3D

- 42"-50"

В тамата под твоята е коментирано! Иначе за 50 лева повече предложение от мен за този или този .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаме телевизор toshiba l7335d направихме настройките които са в началото но като пуснем канал и седи на прашинки . как да премахна прашинките? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

имаме телевизор toshiba l7335d направихме настройките които са в началото но като пуснем канал и седи на прашинки . как да премахна прашинките? 

Точно такъв модел телевизор на Тошиба - НЯМА - toshiba l7335d. Изписвай модела правилно, макар че се знае какъв е.. И си оправете антената или куплунга, който свързва антената с телевизора. Говориш за канали. Подчертавам го!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай пак,че нищо не разбрах!Нов телевизор?Как влиза сигнала.Най-вероятно от настройките за запаметяване на  канали,ма така нищо не се разбира!То прашинки се бършат с кърпа.

....Точно такъв модел телевизор на Тошиба - НЯМА - toshiba l7335d. Изписвай модела правилно, макар че се знае какъв е.. .

Абе бе ми интересно кой тоя телевизор и гледам и по други форуми за ,,заменили,,L с I... тук

ПП . и тоя писа и бегА !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм избягала. незнам как да се изразя хал хабер нямам от такива неща но прочетох тук там и май го оправих благодаря ви много все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Я дай пак,че нищо не разбрах!Нов телевизор?Как влиза сигнала.Най-вероятно от настройките за запаметяване на  канали,ма така нищо не се разбира!То прашинки се бършат с кърпа.

Абе бе ми интересно кой тоя телевизор и гледам и по други форуми за ,,заменили,,L с I... тук

ПП . и тоя писа и бегА !

Да бяга. Темата е за съвсем друго, а не за неговите/неините/ "прашинки"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и май го оправих ...

Maй,или го оправихте?И ако да-моля споделете как,че да знаем и ние :) Това сериозно-и други потребители четат темите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стана сега вече ми излизат мн програми и качеството е супер а предишното  беше ужасно напраших тези настройки

Процедура по настройка на телевизори

TOSHIBA
1. Menu Reset TV Yes Избор на език за менюто English Country Finland
Primary Subtitle Language Bulgarian Primary Audio Language Bulgarian
Location Home Ant/Cable Само Cable EXIT
2. Menu DTV Manual Tuning Frequency (от таблицата) Modulation (от
таблицата) Symbol rate (от таблицата) Start Scan като покаже списък с
програмите Return на дистанционното следващата честота така всички честоти
от таблицата
3. DTV Settings Standby Chanel Update Off
Честота Модулация Битрейт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стана сега вече ми излизат мн програми и качеството е супер а предишното  беше ужасно напраших тези настройки

Процедура по настройка на телевизори

TOSHIBA

1. Menu Reset TV Yes Избор на език за менюто English Country Finland

Primary Subtitle Language Bulgarian Primary Audio Language Bulgarian

Location Home Ant/Cable Само Cable EXIT

2. Menu DTV Manual Tuning Frequency (от таблицата) Modulation (от

таблицата) Symbol rate (от таблицата) Start Scan като покаже списък с

програмите Return на дистанционното следващата честота така всички честоти

от таблицата

3. DTV Settings Standby Chanel Update Off

Честота Модулация Битрейт

Ахха-значи все пак настройки ;) Приятно гледане :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно! Последно мнение, мисля си между тези три телевизора: 

http://www.technomarket.bg/products/09127883/lg-42la620shttp://www.technomarket.bg/products/09127883/lg-42la620s

http://www.technomarket.bg/products/09127257/samsung-ue-40f6500

http://www.technomarket.bg/products/09127550/philips-42pfl6008k

Според вас кой е най добрият, ако има други добри телевизори на цена ДО 1300 лв моля препоръчайте ги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно! Последно мнение, мисля си между тези три телевизора: 

http://www.technomarket.bg/products/09127883/lg-42la620shttp://www.technomarket.bg/products/09127883/lg-42la620s

http://www.technomarket.bg/products/09127257/samsung-ue-40f6500

http://www.technomarket.bg/products/09127550/philips-42pfl6008k

Според вас кой е най добрият, ако има други добри телевизори на цена ДО 1300 лв моля препоръчайте ги!

От мен глас за Philps-a!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От мен глас за Philps-a!

Единият ми е точно такъв и съм много доволен за сега. Другият е същият, но по голям модел и 47 инча!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единият ми е точно такъв и съм много доволен за сега. Другият е същият, но по голям модел и 47 инча!

+чето е защото най-после разбрах аджаба какъв точно модел Philips имаш ;)

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

+чето е защото най-после разбрах аджаба какъв точно модел Philips имаш ;)

:offtopic_s:

6008/12 и  7008/12. Нямах 4000 лева да си купя като хората. Aма пак щеше да е ...Philips!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тия трите - още 1 глас за 6008!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема реших да пиша тук. Та въпроса ми е кой може да бъде най-добрия телевизор до 500лв. Знам, че няма модерен и хубав телевизор за толкова пари, но все пак да е full hd и да може да пуска .mkv и други формати филми през флашка със субтитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. Та въпроса ми е кой може да бъде най-добрия телевизор до 500лв...

.... да е full hd и да може да пуска .mkv и други формати филми през флашка със субтитри.

До 500 лв е непосилна работа, затова ти предлагам едно доказано много добро решение за 549 лв (в момента на промоция и двете големи вериги) - LG 32LN5400 , макар че на 32" едва ли ще уловиш разликата между 1366x768 и 1920х1080.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 500 лв е непосилна работа, затова ти предлагам едно доказано много добро решение за 549 лв (в момента на промоция и двете големи вериги) - LG 32LN5400 , макар че на 32" едва ли ще уловиш разликата между 1366x768 и 1920х1080.

А относно филмите от флашка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За филмите ще си провериш сам на място, за да не те подведа, че вече не помня, но и не би следвало да има проблем. Много рядко правя проби с .mkv - не ме интересуват качествените формати, а некачествените - на .avi няма проблеми с българските субтитри. Моделът не поддържа DTS, което в определени случаи ще е проблем (по-големите по размер филми обикновено са с DTS).

П.П. Ето ти и спецификацията му - цък  или цък (при втория линк изрично е посочена поддръжката на .mkv, но на такива писания аз вяра нямам!).

П.П. 2 - Подробна информация за телевизорите на LG търси тук (първите 10 коментара).

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hlevoust какво искаш да кажеш с некачествен формат? Това е контеинера които се използва при ремуксите или иначе казано чист БлуРей без компресия.

На мен поне не ми е известно да има по-високо качество. Единствената разлика с оригиналния БР е липсата на излишните аудио потоци и менюта които само заемат място.

Иначе за ави-тата си прав както и че не поддържа DTS аудио.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://zora.bg/sony/kdl32r420/22691 Като гледам е на промоция и чете всичко но не е FullHD.

USB Media Player: MKV, AVI, DivX, DTS и AC3, TS и M2TS, MP4, MP3, WMA, Flac, WMV, DivX Plus HD, XviD, AAC, JPEG, PNG и др.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.