Премини към съдържанието
rrm_xi

Компютър за игра със закупени вече видеокарта и процесор

Препоръчан отговор

Здравейте,

От вчера следобед съм собственик на следните компоненти:

ASUS GTX770-DC2OC-2GD5

I5-4670 /3.4G/6MB/BOX/LGA1150

Търсят се останалите чаркове. Ще работи без клок, искам да е без максимално безшумен и искам да не е прекалено топло в кутията.

Приоритет са ми хубавите части, а не компромисните варианти, Бюджет..да речем 700-800 лева. Не знам, всъщност..малко ли е, много ли е..вие кажете

full hd ми е монитора.

Не искам SSD

Всеки коментар ще ми е полезен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thermaltake Smart SE 530W 99лв + BB код: ASROCK B85M LGA1150 CORSAIR 2x4GB Vengeance BLUE DDR3 1600Mhz 1.5V 1TB Seagate SV35.5 ST1000VX000 7200 64MB SATA 3 CM 690 III ATX BLACK CM 693 Обща стойност - 531.97 лв. с ДДС Линк: http://nikem-bg.net/cart/49360p1r1192p1r46911p1r49838p1rf.html

Общо 631лв. Като захранването е с безплатна доставка

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще работи без клок, искам да е без максимално безшумен и искам да не е прекалено топло в кутията.

Приоритет са ми хубавите части, а не компромисните варианти, Бюджет..да речем 700-800 лева. Не знам, всъщност..малко ли е, много ли е..вие кажете

Ето останалите чаркове:

Крайна цена 819,22 лв.

А те са точно според изискванията ти - качествени, надеждни, тихи! Допълнителният охладител за процесора съм го сложил основно за тишина! Ако 20лв. над бюджета са проблем го махни от уравнението и цената ще бъде около 760лв.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Enermax Revolution87+ 650W - 280 лв. (-20%)Официална страница+ кутията която е предложил XECUTIONER. Това е щом искаш качество и тишина. Видеото и процесора са екстра та от към игри също всичко е ОК.Слагаш кое да е дъно щом няма да има клок е без значение и 2х4ГБ рам без значение коя. Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без излишни изхвърляния откъм дъно, кутия и захранване:

Обща стойност - 519.72 лв. с ДДС
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Пейката!

Пак се изписаха сума ти глупости от хора,които си нямат идея,като например FSP за 180 лв с 4 линии или другото за 280 лв.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползват се Seasonic/Delta в тази серия на Antec та отново си в грешка. Явно навсякъде FSP ти се привижда? :D Критиците нали знаеш че никой не ги обича понеже се изявяват големи капацитети но само плюят без да предлагат решения?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползват се Seasonic/Delta в тази серия на Antec та отново си в грешка. Явно навсякъде FSP ти се привижда? :D Критиците нали знаеш че никой не ги обича понеже се изявяват големи капацитети но само плюят без да предлагат решения?

Не предлагам,защото Пейката е предложил,а ти и някои други изобщо си нямате идея и само ще набутате момчето.А онова е FSP с 4 линии,критиците са за това-тези,които не разбират да не се обаждат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не предлагам,защото Пейката е предложил,а ти и някои други изобщо си нямате идея и само ще набутате момчето.А онова е FSP с 4 линии,критиците са за това-тези,които не разбират да не се обаждат.

Аз пък мисля, че е по-добре критиците да не се обаждат като не разбират. Какво му е на Антека и какъв е проблема, че 12-ката е сплитната на 4? Обоснови си половинчатите изказвания или въобще не се бъркай там, където нямаш място. Кибиците да мълчат е казал народа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм критик, но искам да уточня нещо, без да съм разглеждал чак толкова  подробно предложенията. Човека иска качество и доколкото разбирам, не държи толкова на парите. А това означава, че вероятно предпочита да има и качествена звукова карта. Ако не външна, то нека вградената е такава. Не да се подхвърля, че щом нямало да се клоква, всичко ставало. Има и доста други неща, важни за едно дъно. Дъното не е само за клок. Ако бе така, щяха да се предлагат два типа дъна - такива за 60 лева и такива за +200.  И още една НЕкритика. Видеокарта като GTX 770  работи при 79 градуса, за да има възможно най-нисък шум. Това означава, че при лош въздушен поток пак ще стоят тия 79 градуса, но за сметка на повишен шум от вентилатора. А тая CM Silencio  е нещо несъвместимо с тиха компютърна конфигурация за игри, защото въпреки взетите мерки за намаляване на шума, то температурата в кутията е по-висока, а от там и видеокартата ще вие като самолет.Вярно че е Asus  и е доста тиха, но да не дърпаме дявола за рогата. Идва лято. За офис конфигурация без дискретна видеокарта става, но с GTX770...никога не бих направил тая грешка. Освен това автора иска и студ в кутията така, че тия уж тихи кутии трябва директно да отпаднат. Да не говорим, че само на хартия са тихи. Практиката показва съвсем друго:

http://www.overclockers.ru/lab/58398/Obzor_i_testirovanie_korpusa_Cooler_Master_Silencio_352.html

И малко за HDD Caviar Black. Нещо също не толкова съвместимо с тихата работа при натоварване. 

Няма да навлизам в спора за захранванията, но тук е добре да се гледа нещо, което няма да е шумно до поне 300 вата натоварване. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кибиците каквото са имали да казват,казали са го на лични,че тук е пълно с такива,които четат Gold или Platinum без да си имат понятие,а и не разсъждават,че ще набутат момчето си със своето невежество и стремеж да се издигнат в очите на слепците.Дал съм линк към въпроното-чети,после прочети за тенденциите при PSU.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за личните не го разбрах - дано не си писал на автора на темата, че горко му! И пак пишеш мнение без покритие - ''чети, после прочети за тенденциите при PSU''. Човеко, обясни ми с прости думи и не само на мен, защо мислиш така и на каква основа стъпват писанията ти! Иначе и ти се явяваш една виртуалка както много други в този форум! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за личните не го разбрах - дано не си писал на автора на темата, че горко му! И пак пишеш мнение без покритие - ''чети, после прочети за тенденциите при PSU''. Човеко, обясни ми с прости думи и не само на мен, защо мислиш така и на каква основа стъпват писанията ти! Иначе и ти се явяваш една виртуалка както много други в този форум! 

Има си литература-чети преди да набутваш хората с незнанието си,а и погледни линка-има снимки към карантията;пък и не се чувствам длъжен да те уча (може,ако ми се помолиш на лични).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си литература-чети преди да набутваш хората с незнанието си,а и погледни линка-има снимки към карантията;пък и не се чувствам длъжен да те уча (може,ако ми се помолиш на лични).

Ясно, и ти си от тия без топки. Желая ти приятни мигове в ''Калдата".

П.П. На лични мога да те помоля само да направиш една наколенка и да го..., но все пак не мисля да падам толкоз низко!

П.П.П. Извинявам се за непремерените думи, но реципиента си ги заслужи напълно - ненапразно аватарът му е в този си вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, и ти си от тия без топки. Желая ти приятни мигове в ''Калдата".

П.П. На лични мога да те помоля само да направиш една наколенка и да го..., но все пак не мисля да падам толкоз низко!

П.П.П. Извинявам се за непремерените думи, но реципиента си ги заслужи напълно - ненапразно аватарът му е в този си вид.

E,нещастнико отворен,кога стана циганин,кога ти почерня задника?!Скрий се с нещастното си семпронче и не давай акъл за неща,които никога не си виждал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.