Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам следния проблем - като сменям канали и спра на дадена (например бтв) екрана става черен и изписва кодирана програма. Това ставаше на стария ЛГ и на сегашния- Филипс. Останових, че е от СА модула, както и много хора ми казаха, че е вероятно да е от него. След като на втори телевизор го прави същото съвсем се убедих. Въпросът ми е откъде мога да купя СА модул? (От близоо предлагат за 20 лева, нооо като казаха че са ползвани, рециклирани ... не ми се ще много) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От оператора който ви  дава телевизията естествено.  То си трябва точно определен модул в зависимост от кодировката а не  какъвто и да е .  Принципно чисто новите почват от  70 лева нагоре  та  се замислете пак дали за  20 лева не е оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам следния проблем - като сменям канали и спра на дадена (например бтв) екрана става черен и изписва кодирана програма. Това ставаше на стария ЛГ и на сегашния- Филипс. Останових, че е от СА модула, както и много хора ми казаха, че е вероятно да е от него. След като на втори телевизор го прави същото съвсем се убедих. Въпросът ми е откъде мога да купя СА модул? (От близоо предлагат за 20 лева, нооо като казаха че са ползвани, рециклирани ... не ми се ще много) 

Ако са рециклирани въобще недей да се захващаш. Или вземаш нов с необходимата гаранция или не! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доставчика, чиято кабелна /цифрова/ ползвате. По принцип трябва да ви го дадат безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са рециклирани въобще недей да се захващаш. Или вземаш нов с необходимата гаранция или не! 

А нов предполагам пак трябва да е от оператора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сигурно дали е от CA модула, в къщи на кабелната от снощи бтв се държи по същия начин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нов предполагам пак трябва да е от оператора?

Да от оператора е. Може и тези за 20 лева да използваш, но питай каква гаранция дават за тях. Да не стане така, че за няколко месеца да смениш няколко CA модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.............. (От близоо предлагат за 20 лева, нооо като казаха че са ползвани, рециклирани ... не ми се ще много) 

Лилавия оператор е забравил да спомене че за тия 20 лева - модула е под наем :) иначе и аз съм на мнение че модула е добре да е от оператора - ако не работи им го връщаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://technomarket.bg/products/09052167/pcmci-card-conax-cam

Това е модулът, по-добре си го вземи нов, а не от оператора. Ако имаш проблем с инсталирането им се обади да изпратят човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.